שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
תקשורת

סלקום נערכת להשקת שידורי הטלוויזיה שלה בסוף החודש

בשוק התקשורת מעריכים כי החברה מתכננת לקשור את השקת שירותי הטלוויזיה לחגיגות 20 שנה להקמתה. החבילה הבסיסית תעלה 80–130 שקל בחודש ותכלול ספריית VOD שבה סדרות, סרטים, תוכני ספורט ותכנים לילדים לצד ערוצי עידן פלוס

אופיר דור 09:1102.12.14

מיזם הטלוויזיה של סלקום מתקרב לרגע האמת. משיחות עם גורמים המעורבים במיזם עולה כי סלקום מתכוונת להשיק אותו במהלך השבוע האחרון של דצמבר או בשבוע הראשון של ינואר. המטרה של סלקום היא להשיק את המיזם בסמוך ל־27 בדצמבר, אז ימלאו 20 שנה בדיוק לעלייה לאוויר של רשת הסלולר שלה ב־1994.

 

סלקום נמצאת בחודשים האחרונים בשלב הפיילוט של המיזם, שבמסגרתו חילקה החברה ממירים לעובדיה כדי לבדוק את המוצר לפני ההשקה הרשמית.

 

ההערכות בשוק הן כי מחיר חבילת הטלוויזיה הבסיסית של סלקום ינוע סביב 80–130 שקל לחודש. במרכז השירות תעמוד ספריית VOD עם סדרות, סרטים, תוכני ספורט ותכנים לילדים לצפייה כחלק מהחבילה הבסיסית, בנוסף לתוכני פרימיום בתוספת תשלום. הממירים של סלקום יאפשרו לקלוט גם את ערוצי עידן פלוס החינמיים.

 

 

סלקום לא אמורה להציע בשלב הראשון ערוצים נוספים בחבילה מסיבות טכנולוגיות ורגולטוריות, אך אלו צפויים להתווסף בהמשך. בתכנים של סלקום יהיה ניתן לצפות דרך הטלוויזיה הביתית אך גם דרך טאבלטים וסמארטפונים.

 

יציאת המיזם לדרך היא בשורה משמעותית לשוק הטלוויזיה המקומי, שכן היא תשבור את הדואופול של yes ו־HOT בשוק הרב־ערוצי.

 

נראה כי סלקום מתכוונת לפנות בעיקר לקהל צעיר שמחפש אלטרנטיבה זולה להצעות של חברות הכבלים והלוויין. סלקום תציע את תוכני הטלוויזיה בחבילה אחת ביחד עם שאר השירותים שלה בסלולר, באינטרנט ובטלפון הביתי. לאחר יישום רפורמת השוק הסיטונאי שאמורה לצאת לדרך בתוך חצי שנה, סלקום תוכל להציע גם תשתית אינטרנט על גבי רשת בזק, שכן כיום היא רק משמשת רק כספקית, ובכך להציע פתרון כולל ללקוחותיה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x