$
אפליקציות

חדש מסנאפצ'ט: במקום תמונות עירום, שילחו כסף לחברים

החברה השיקה שירות בשיתוף עם חברת תשלומי המובייל סקוור, שמאפשר למשתמש לשלוח כסף. המטרה: להרחיב את היצע השירותים של אפליקציית הסקסטינג הפופולרית ולמשוך משתמשים חדשים

נמרוד צוק 13:0418.11.14
סנאפצ'ט רוצה להמשיך להרחיב את שימושי האפליקציה מעבר למשלוח תמונות עירום שמשמידות את עצמן לאחר הצפיה: אתמול חשפה תכונה חדשה בשיתוף עם חברת התשלומים הדיגיטליים סקוור - שירות בשם סנאפקאש שמאפשר העברת כסף לחברים באמצעות משלוח הודעה. ההעברה מתבצעת מיידית ובשלב זה ללא עמלות.

סנאפקאש זמין בשלב זה לתושבי ארה"ב מעל גיל 18, כאשר החיוב נעשה באמצעות כרטיס חיוב (Debit Card) והתשלום מועבר ישירות לחשבון הבנק של הנמען, בדומה לשירות Square Cash שסקוור מספקת. כל מה שנדרש ממשתמש שרוצה להעביר את התשלום הוא להקליד את הסכום ואת שם הנמען, כאשר הוא אינו צריך לדעת את פרטי חשבון הבנק שלו.

 

סנאפצ'ט סנאפצ'ט

 

כדי שמשתמשים יוכלו לקבל תשלום הם צריכים להזין בעצמם את פרטי החשבון מבעוד מועד או בעת קבלת התשלום. עדיין לא ידוע מתי השירות יורחב למדינות ואמצעי תשלום נוספים.

 

"זה המוצר הראשון שיצרנו בשיתוף עם חברה אחרת. יש לנו הערכה רבה לקולגות בסקוור ואהבנו מאוד את שירות Square Cash מרגע השקתו, כך שרצינו לבנות יחד איתם גרסה שלו שמותאמת לסנאפצ'ט", כתבה החברה באתרה. "אנו מתכוונים להפוך את העברת התשלומים למהירה וכיפית יותר, אבל אנו יודעים גם כי אבטחה היא נדבך חיוני כאשר מתעסקים בכסף, וסומכים על הנסיון העצום שסקוור צברה בנושא הזה".

 

מתרחבים אל מעבר לסקסטינג

 

למרות שיתוף הפעולה עם סקוור והמוניטין החיובי של החברה, לא בטוח שסנאפצ'ט תצליח לשכנע את כל משתמשיה לבטוח בה - רק בחודש שעבר היא נקלעה לסערה תקשרותית לאחר שעשרות אלפי תמונות וסרטונים חושפניים של משתמשי האפליקציה פורסמו באתר 4chan לאחר שדלפו, לטענת החברה, משרותי צד ג'.

 

על פי נתוני קומסקור, לסנאפצ'ט יש כיום כ-27 מיליון משתמשים יומיים ששולחים כחצי מיליארד הודעות. האפליקציה צברה פופולריות בעיקר בזכות השימוש בה בקרב בני נוער להודעות סקסטינג, ובחודשים האחרונים החברה מציגה שירותים חדשים, ביניהם שיתוף סיפורים פומביים והצגת תכני חדשות ואקטואליה.

  

תחום התשלומים הדיגיטליים הפך ללוהט מאוד בחודשים האחרונים, במיוחד מאז השיקה אפל את שירות התשלומים אפל פיי כאחד החידושים המרכזיים בדגמי האייפון האחרונים. מנכ"ל עליבאבא ג'ק מא הכריז כי הוא מעוניין לשתף פעולה עם אפל בנושא והשימוש בארנק האלקטרוני של גוגל ובמוצרים דומים נוספים נמצא בעליה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x