$
מכשירים ומדריכים

מבוכה לאפל: האייפדים החדשים נחשפו בטרם עת

מידע רשמי של החברה שמתייחס לטאבלטים שיוצגו מחר במסיבת עיתונאים הופיע היום באייטיונס, בעמוד הוראות ההפעלה ל-iOS 8.1. המכשירים, iPad Air 2 ו-iPad Mini 3 כוללים שורת שיפורים מינורית על פני הדגמים הקודמים

הראל עילם 21:0515.10.14
מבוכה לאפל: יום לפני שהחברה עורכת את אירוע האייפד השנתי שלה ומנסה להטיל צל על מתחרותיה הקשות בשוק הטאבלטים, עלה לחנות אייטיונס עמוד שמראה נתונים ממפרטי המכשירים.
אפל מקפידה על חשאיות בכל הנוגע למוצריה ונהלי ביטחון המידע שלה הם מהמחמירים והקיצוניים ביותר בהייטק. גם כאשר דלפו שמות או תמונות המכשירים בעבר, לא היה קיים מידע טכני שדלף באשמת אפל עצמה. המידע הוצג בעמוד של הוראות ההפעלה לגרסה 8.1 של iOS.    

 

האייפד אייר לצד האייפד 4 האייפד אייר לצד האייפד 4 צילום: עמית שעל

 

הטאבלטים החדשים הם האייפד אייר 2 והאייפד מיני 3. טאבלט הדגל הוא בעל מעבד A8X שהוא חזק מקודמו ויהיה בעל 2 גיגה-בייט של זיכרון פעולה, מה שצפוי לשפר את ביצועיו ויתכן שגם את זמן הסוללה שלו. העמוד שהועלה מציג גם שיפור במצלמה, שתשתדרג ביכולת צילום מהיר של רצף תמונות ובחירת תמונה מיטבית.

 

לשני המכשירים צפויים להיות קוראי טביעות אצבע בטכנולוגיית TouchID של החברה, אותם ראינו בשתי סדרות האייפון האחרונות. כפי שהוערך ב"כלכליסט" האייפד החדש אינו שדרוג מהפכני או משמעותי לעומת קודמו, אלא רק מתיחת פנים ברמת החומרה. קשה לראות איך זה יספיק ליצור את התפנית שאפל מחפשת במכירות הטאבלטים שלה. עם זאת, לא מן הנמנע שאפל תפתיע ותציג כלים ושירותים שלא נצפו לפנים. אירוע החשיפה יסוקר ב"כלכליסט" מחר החל מ-20:00.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x