$
הייטק והון סיכון

LightCyber גייסה 10 מיליון דולר בהובלת קרן באטרי

החברה פיתחה כלים לאיתור, ניטור וחסימת מתקפות רשת חזקות במיוחד, שנשענת על בקרת הרשת הארגונית. לייט סייבר, שחתמה לאחרונה על חוזה שיווק משותף עם צ'קפוינט, תשתמש בכספי הגיוס להרחבת פעילותה בארצות הברית

מאיר אורבך 13:0510.09.14

חברת אבטחת המידע הישראלית לייט סייבר (LightCyber), גייסה 10 מיליון דולר בהובלת קרן באטרי ונצ'רס ובהשתתפות המשקיעים הקיימים של החברה - קרן גלילות קפיטל ומוריס נכט, אחד ממייסדי צ'קפוינט.

איציק פרנפס, שותף בבאטרי, יצטרף לדירקטוריון החברה בעקבות ההשקעה. בסבב הגיוס הקודם, שבוצע ב-2011, גייסה החברה כ-2 מיליון דולר. לייט סייבר נוסדה על ידי מומחי אבטחת המידע גיורא אנגל ומיכאל מומצ'וגלו, יוצאי יחידת מודיעין טכנולוגית מובחרת ומעסיקה 15 עובדים ברמת גן.

 

הפיתוח של לייטסייבר: כלי אבטחה לרשתות ארגוניות הפיתוח של לייטסייבר: כלי אבטחה לרשתות ארגוניות צילום: shutterstock

 

לייט סייבר מפתחת טכנולוגיה להתמודדות עם התקפות סייבר והתקפות APT - איומי רשת רבי עוצמה ועקביים, שמתבטאים במתקפה מתמשכת. הטכנולוגיה מנטרת באופן קבוע את הרשת כדי נת לאתר איומים חבויים ומתוחכמים בזמן אמת, על ידי זיהוי של אנומליות בתוך רשת התקשורת הארגונית. החברה מתכוונת להשתמש בכספים שגייסה להרחבת פעילות השיווק והמכירות בארצות הברית. החברה חתמה לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם צ'קפוינט לשיווק משותף של מערכת לאיתור מוקדם ומענה לתקיפות.

 

"בחודשים האחרונים הטמענו את הפתרונות שלנו אצל עשרות לקוחות ארגוניים ברחבי העולם", אמר גונן פינק, מנכ"ל החברה "אנחנו מאמינים שהמימון יאפשר לנו לשווק טוב יותר את פתרון הזיהוי שלנו".  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x