$
אינטרנט

טוויטר רוצה שתהיו מעורבים בהפיכה המצרית, מתרגמת לכם את ציוצי מורסי

הנהלת הרשת החברתית הוסיפה תכונת תרגום ציוצים לאנגלית, אשר פועלת כרגע על 63 חשבונות שרלוונטיים להחלפת השלטון במצרים, ביניהם של הנשיא המודח, נציבות האו"ם, בלוגים מקומיים מובילים ועוד

נמרוד צוק 11:5307.07.13
בשעה שההפיכה הצבאית במצרים ממשיכה לעשות כותרות, טוויטר מאיצה את ניסיונותיה להתחזק כערוץ חדשות אלטרנטיבי למתרחש בעולם הערבי. היום (א') הוסיפה הנהלת החברה תכונה חדשה למטרה זו, שמאפשרת לקוראי אנגלית לתרגם ציוצים בערבית מחשבונות נבחרים בלחיצת כפתור, באמצעות התרגום האוטומטי של בינג מבית מיקרוסופט.
בין 63 החשבונות להם התווספה האופציה אפשר למצוא את החשבון הרשמי של הנשיא המודח מוחמד מורסי, את זה ראש הממשלה המיועד מוחמד אל ברדעי, את החשבון של נציבות האו"ם במצרים, ואת החשבונות של שורת כלי תקשורת מקומיים ובלוגרים מובילים. את הרשימה המלאה אפשר למצוא בכתובת זו. 

 

עמוד החשבונות שניתנים לתרגום בטוויטר עמוד החשבונות שניתנים לתרגום בטוויטר

 

"כחלק מהניסוי שלנו בתרגום ציוצים, הפעלנו את האופציה הזו עבור כמה מהחשבונות הפופולריים ביותר במצרים, במטרה לאפשר לאנשים מסביב לעולם הבנה טובה יותר ויכולת לעקוב אחר האירועים", כתבה הנהלת החברה בהודעה שפרסמה.

 

המהלך מגיע כשבוע לאחר הכרזת מיקרוסופט על אסטרטגיה חדשה של "בינג כפלטפורמה", במסגרתה תאפשר לאתרים אחרים להטמיע חלק משרותי האינטרנט שלה (דוגמת מנוע התרגום) באמצעות ממשקי תכנות פתוחים, במטרה לנסות להרחיב את קהל המשתמשים שלהם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x