$
חדשות התקשורת

חגיגות שנה לגולן טלקום: תציע חבילת שיחות והודעות ב-50 שקל

החברה תציע את החבילה ללקוחות חדשים וקיימים שלא משתמשים בגלישה דרך הטלפון הנייד. מיכאל גולן: "חשוב לנו שיבינו שעל אף כל השמועות, גולן טלקום פה לעד". מנהל מחלקת מחקר ב-IBI: "לא מדובר במבצע שיזעזע את השוק באופן דרמטי"

אופיר דור 11:1912.05.13

גולן טלקום יוצאת בחבילה חדשה ללקוחות חדשים וקיימים, במסגרתה היא מציעה עד סוף יוני השנה להצטרף לחבילת שיחות והודעות SMS ללא הגבלה, במחיר 50 שקל לחודש.

 

מחיר החבילה קבוע לשנה עד יוני 2014 אך לא כולל גלישה סלולרית. על החבילה החדשה הודיע נשיא גולן טלקום מיכאל גולן במסיבת עיתונאים היום לרגל שנה להשקת הרשת החדשה.

 

החבילה מיועדת ללקוחות שמשתמשים מעט בגלישה סלולארית ובשיחות לחו"ל, כשגלישה סלולרית תעלה 9 אגורות למגה בתוספת לחבילה.

 

 

מיכאל גולן מיכאל גולן צילום: יובל חן

 

"מדובר בחבילת יום הולדת שאנחנו מציעים ללקוחות והיא מיועדת למי שלא משתמשים ב-DATA ובגלישה סלולרית", אמר גולן היום. "זה לא מבצע אלא חבילה קבועה שתהיה פתוחה להרשמה עד סוף יוני בלבד. חשוב לנו שיבינו שעל אף כל השמועות, גולן טלקום פה לעד".

 

במסיבת העיתונאים היום חשף גולן כי עד היום הצטרפו לחברה 257,750 לקוחות.

 

בעקבות פרסום החבילה, אמר אורי ליכט מנהל מחלקת המחקר ב-IBI ל"כלכליסט" כי "מדובר בחבילה שמנסה לתת פיתרון הכל כלול לצרכני סלולר מתוחכמים פחות שעדיין משתמשים בטלפון מדורות קודמים וכמעט לא נזקקים לגלישה. עם זאת, פלח האוכלוסיה הזה אינו גדול ולכן לא מדובר במבצע שיזעזע את השוק באופן דרמטי. ההערכה היתה כי חבילת יום ההולדת של גולן טלקום תיצור גל משמעותי יותר בשוק"

בטל שלח
    לכל התגובות
    x