$
חדשות טכנולוגיה

מנכ"ל מיקרוסופט יגיע לישראל ב-5 בנובמבר

סטיב באלמר יגיע לאירוע Discovery שתערוך מיקרוסופט ישראל בגני התערוכה ולאחר מכן ינאם בכנס Think Next השנתי של החברה. זהו ביקורו השני בישראל. יתכן שבמסגרת ביקורו תושק רשמית קונסולת Xbox בארץ

עומר כביר 18:0709.09.12
מנכ"ל מיקרוסופט, סטיב באלמר, יבקר בישראל ב-5 בנובמבר - כך הודיעה הערב (א') מיקרוסופט ישראל. בסוף אוגוסט כבר אישרה מיקרוסופט את ביקורו הצפוי של מנכ"ל ענקית התוכנה בישראל, הראשון מאז מאי 2008 והשני בסך הכול. הערב פרסמה החברה תאריך מדויק וכן פרטים נוספים על הביקור הצפוי, שבמהלכו עתיד באלמר לקחת חלק בשני אירועים שתארגן מיקרוסופט.

בבוקר ישתתף מנכ"ל מיקרוסופט באירוע Discovery בגני התערוכה, שלדברי החברה עתיד להתמקד בגרסאות החדשות של ווינדוס 8 (שתושק רשמית כמה ימים קודם לכן) וחבילת התוכנות אופיס. בשעות הערב ישתתף באלמר באירוע Think Next השנתי שמאורגן על ידי מרכז המו"פ של מיקרוסופט בישראל. לפי הודעה לעיתונות, באירוע "יחלוק באלמר את תפיסתו בנוגע לקצב השינויים המהיר בעולם הטכנולוגיה, ולהזדמנויות שצפויות לארגונים, עסקים ואנשים בישראל".

 

ה-Surface, כניסתה של מיקרוסופט אל שוק הטאבלט ה-Surface, כניסתה של מיקרוסופט אל שוק הטאבלט

 

לקראת ההשקות הגדולות

 

באלמר מגיע לביקור בתקופה מכרעת מבחינת מיקרוסופט: החברה צפויה להשיק את מערכת ההפעלה החדשה שלה, ווינדוס 8, ב-26 בנובמבר. מערכת הפעלה זו אמורה להיות חוד החנית של החברה במאמציה לזכות לדריסת רגל משמעותית בשוק הטאבלטים, אליה יצטרף גם ה-Surface, הטאבלט פרי פיתוחה שעתיד לצאת לשוק באותה שנה.

 

לפני כשבועיים פורסם כי ייתכן שמיקרוסופט תשיק את קונסולת המשחקים הפופולרית שלה, אקסבוקס 360, בישראל בצורה רשמית (כיום ניתן להשיג את הקונסולה רק באמצעות יבוא עצמאי). אם אכן מתכוונת החברה לבצע מהלך הזה, ביקורו של המנכ"ל נראה כמו מועד מתאים להכריז עליו רשמית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x