$
מכשירים

סופ"ש עם האייפד החדש: יושק בישראל ביום שישי, 27 באפריל

הטאבלט השלישי בסדרה יימכר בחנויות איידיגיטל וברשתות העובדות איתה, מחיר דגם בסיסי צפוי לעמוד על 2,349 שקל. במקביל יושק המכשיר בשמונה מדינות נוספות

עומר כביר 16:3416.04.12

חודש וקצת אחרי שאפל חשפה את האייפד החדש, ינחת הטאבלט המדובר רשמית בישראל ביום שישי בעוד שבוע וחצי, 27 באפריל – כך הודיעה היום (ב') ענקית הטכנולוגיה באתר שלה.

 

המכשיר צפוי להימכר בחנויות איידיגיטל, יבואנית מוצרי אפל לישראל, וכן באופיס דיפו וברשתות אחרות העובדות עם איידיגיטל. מחירו, כפי שמסרה היבואנית לפני כחודש, צפוי לעמוד על 2,349 שקל לדגם הזול ביותר (16 גיגה-בייט, בלי אינטרנט סלולרי). עם זאת, ייתכן שהמחיר הסופי יהיה שונה במעט, בהתאם לשינויים בשערי מטבעות החוץ בשבועות האחרונים.

 

מדובר במחיר אטרקטיבי ביחס למחירים שבהם נמכר המכשיר עד כה על ידי יבואנים עצמאיים, המתחילים בכ-3,000 שקל. עם זאת, אפשר לשער שגם יבואנים אלו יעדכנו עתה את מחיריהם ויתאימו אותם לאלו של איידיגיטל.

 

מנכ"ל אפל, טים קוק, חושף את האייפד החדש מנכ"ל אפל, טים קוק, חושף את האייפד החדש צילום: רויטרס

 

אף שהטאבלט השלישי בסדרת האייפד הציג חידושים טכנולוגיים מועטים יחסית, הוא זכה להצלחה רבה בקרב הצרכנים, וקיבל ביקורות חיוביות (גם אצלנו). במקביל לישראל הוא ינחת בשמונה מדינות נוספות, ובהן הודו, תאילנד ודרום אפריקה.

 

החידושים הבולטים באייפד החדש הינם תצוגת רטינה איכותית, מצלמה אחורית משופרת באיכות חמישה מגה-פיקסל, יכולת הכתבה קולית (אך לא העוזרת הווירטואלית סירי), ותמיכה באינטרנט סלולרי בדור הרביעי בדגמים עם מודם סלולרי. עם זאת ההכתבה הקולית אינה זמינה בעברית, ובישראל אין נכון להיום רשת סלולרית בדור רביעי.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x