$
אינטרנט

ההאקר 0xOmar מכה שוב: פרסם מאות כרטיסים

אחרי מתקפת הנגד של ההאקרים הישראלים, מגיעה מתקפה נוספת מצד ההאקר הסעודי, המפרסם הערב 200 מספרי כרטיסי אשראי ישראליים חדשים. הוא מכנה את ההאקרים הישראלים "מטומטמים עלובים"

ynet 22:0611.01.12

ההאקר, שפרץ לאתרים ישראלים והדליף לרשת עשרות אלפי מספרי כרטיסי אשראי משיב הערב (יום ד') אש להאקרים הישראלים, שאותם הוא מכנה "מטומטמים עלובים" בשיחה עם ynet הוא מאיים לפרסם מדי יום 200 כרטיסים פעילים והערב כבר מימש את איומו וחשף ברשת 200 מספרי אשראי באתר pastebin, בו פרסם

גם קודם.

 

לדברי ההאקר ה"סעודי", המכונה עומאר, ההאקרים בישראל "הביכו את עצמם. הם ניסו ככל יכולתם ופרסמו 200 כרטיסים שפג תוקפם, ללא מספר הזיהוי. זה שום דבר. אני אפרסם מדי יום 200 כרטיסים פעילים עם מלוא הנתונים. אל תאלצו אותי לפרסם עוד".

 

אחד השמות החדשים ברשימה הוא של מאיה דרויאן מנתניה, שאמרה הערב: "אני משלמת ארנונה, חשמל ומים דרך כרטיס האשראי באינטרנט. אני לא עושה קניות באינטרנט. זה נורא שדבר כזה קורה. לאן נגיע בקצב הזה? חברת האשראי עוד לא יצרה איתי שום קשר לגבי זה".

  

ההאקר מיחזר ברשימה כמה שמות, בינהם של מיטל לוי מפתח תקווה, שלא התרגשה הפעם: "הכרטיס שלי בוטל כבר קודם. חברת האשראי שלחה לי בשבוע שעבר מסרון ולאחר מכן הגיע כרטיס חדש בדואר רשום. לא נגנב לי כסף וגם אין לי מושג איך הם הדיעו לכרטיס שלי, כי לא ביצעתי קניות בחו"ל או באתרי שוברים".

  

ההאקר שכינויו באינטרנט הוא OxOmar מלגלג על הניסיונות לאתרו, ומציין כי המייל שלו ברוסיה נחסם על ידי הביון הרוסי: "ראיתי כמה טיפשים שאמרו שאיתרו אותי, אחד במקסיקו, האחר בריאד, אחד בדובאי".

 

הוא המליץ למוסד שלא לנסות לאתרו משום שזה "בזבוז זמן". לדבריו, הוא משתמש בשיטה מתוחכמת שתוביל את מי שיחפש אחריו לערים שונות בעולם: "ניו-יורק, מינסק, תל-אביב, חיפה, טוקיו, מוסקבה וכו'. תפסיקו למסור מידע שגוי על מקומי".

 

ההאקר קורא לעמיתיו בעזה, שפרצו לאתר של סגן שר החוץ, דני איילון, והציבו שם תמונה שלו עם נעל על פניו, להתאחד: "אני מזמין את כל ההאקרים בעולם הערבי להתאחד, ללא קשר למה שחושבים, צריך להתאחד למלחמה מול ישראל, האויבת הגדולה של המוסלמים". הוא הזמין גם את ההאקרים הטורקים לשתף פעולה, "אתם זוכרים את המשט לעזה? אל תשתקו. בואו נחזיר להם, בואו נילחם עבור עצמנו, עבור מה שאנחנו מאמינים בו".

 

הוא מציע לעמיתיו המוסלמים להתמקד באתרים הקשורים לצבא ולמודיעין הישראלי ולקבלני משנה שלהם, כדי לחשוף מידע מודיעיני חסוי ולפרסם את תוכנם. כמו כן הוא מציע להם לעשות כמותו ולפרסם מספרי כרטיסי אשראי וכן לפרוץ לאתרים בישראל ולפרסם בהם מסרים שונים. "אני זועק לרשויות ולעם בישראל - אינכם בטוחים, נילחם בכם ונפגע בכם בכל דרך אפשרית. המסר האחרון שלי הוא לעולם, בואו נשמיד את ישראל ונשחרר את פלסטין".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x