$
חדשות טכנולוגיה

טים קוק: "מתכננים אירוע שיחגוג את חייו יוצאי הדופן של ג'ובס"

מנכ"ל אפל הנוכחי נפרד מקודמו המיתולוגי: "אין מילים שיכולות לבטא את העצב שלנו". משפחתו של ג'ובס: "סטיב מת בשלווה, כשבני משפחתו נמצאים לצדו. מבקשים שתכבדו את הפרטיות שלנו במהלך האבל"

משפחתו של סטיב ג'ובס מסרה הודעת אבל, בעקבות מותו הלילה (ה') של מייסד אפל ממחלת הסרטן: "סטיב מת בשלווה,כשבני משפחתו נמצאים לצדו. בחייו הפומביים סטיב היה ידוע כאיש חזון, ובחייו הפרטיים הוא הוקיר את משפחתו. אנחנו מודים לאנשים הרבים שהקדישו את האיחולים והתפילות שלהם בשנים האחרונות של מחלתו של סטיב. אנחנו יודעים שרבים מכם יתאבלו איתנו, ומבקשים שתכבדו את הפרטיות שלנו במהלך תקופת האבל".

 

עולם הטכנולוגיה נפרד מסטיב ג'ובס - סיקור מיוחד ב"כלכליסט - טכנולוגי":

 

מנכ"ל אפל הנוכחי, טים קוק, נפרד מקודמו המיתולוגי בתפקיד בהודעה לעובדים. "צוות, יש לי הודעה מאוד עצובה לחלוק איתכם", פתח קוק את ההודעה, "סטיב נפטר מוקדם יותר היום".

 

תמונתו של סטיב ג'ובס באתר אפל תמונתו של סטיב ג'ובס באתר אפל צילום מסך: apple.com

 

בדבריו ציין קוק כי ג'ובס היה "איש חזון וגאון יצירתי. העולם איבד אדם מדהים. אלו מאיתנו שהיו בני מזל נספיק כדי לפגוש ולעבוד עם סטיב איבדו חבר יקר ומורה דרך שסיפק השראה. סטיב משאיר אחריו חברה שרק הוא יכול היה לבנות, והרוח שלו תמיד תישאר באפל. אם תרצו לחלוק את המחשבות שלכם, זכרונות ותנחומיכם, פשוט שלחו אותם לאימייל rememberingsteve@apple.com".

 

"אנו מתכננים אירוע מיוחד לעובדי אפל, שיחגוג את החיים יוצאי הדופן שלו, ויתקיים בקרוב. אין מילים שיכולות לבטא את העצב שלנו על מותו של סטיב או את הכרת התודה שלנו על ההזדמנות לעבוד איתו. נכבד את זכרו על ידי הקדשת הזמן שלנו לעבודה שהוא כל כך אהב".

 

קוק כיהן כמנכ"ל בפועל של אפל מאז ינואר האחרון, אז יצא ג'ובס לחופשה ללא הגבלת זמן בשל מצבו הבריאותי הקשה. כאשר ג'ובס התפטר מתפקידו בסוף אוגוסט הפך קוק למנכ"ל הקבוע של החברה, והשיק השבוע את הסמארטפון החדש שלה, אייפון 4S.

 

מתאבלים בקופרטינו, שם ממוקם מטה אפל מתאבלים בקופרטינו, שם ממוקם מטה אפל צילום: איי אף פי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x