שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מכשירים

הולנד: החוקים ייכתבו עם אייפד

הסנאט ההולנדי נפטר מהנייר, וכל חבריו יגישו תיקונים להצעות חוק דרך אפליקציה לטאבלט. המסמכים הממשלתיים יופצו רק בפורמט דיגיטלי

הראל עילם 11:2114.09.11
הסנאט ההולנדי הודיע על כוונתו להעביר את כל תהליך החקיקה במדינה מנייר לאייפד של אפל: במסגרת תוכנית "משרד ללא נייר", הורה הסנאט על הפקתה של אפליקציית אייפד שדרכה כל הסנאטורים יגישו את תיקונים להצעות חוק. בנוסף, כל המסמכים הממשלתיים יופצו אך ורק בפורמט דיגיטלי.

 

נציג
הסנאט אמר שהוא כעת "הגוף הממשלתי הראשון באירופה שעובר לפורמט דיגיטלי בצורה אקסקלוסיבית", ומסר שנייר לא יכנס יותר להיכל שבו שוכן הבית העליון של הפרלמנט ההולנדי.

 

עלות הפרויקט, הכולל בין היתר חלוקת מכשירי אייפד לכל חברי הסנאט והקמת האפליקציה המאובטחת, מוערכת ברבע מיליון דולר, אבל צפויה לחסוך 194 אלף דולר מדי שנה. ראש הסנאט, גירט יאן המילטון, אף העריך כי "ההשקעה תחזיר את עצמה בתוך כשנה".

 

הסנאט ההולנדי הוקם בתחילת המאה ה-19 ומורכב מ-75 סנאטורים המייצגים את 12 המדינות בתוך הולנד. יש לו זכות וטו על הצעות חוק שהגיש הקונגרס, הבית התחתון של הפרלמנט, המורכב מ-150 נציגים.

 

כמה מדינות נוספות מסביב לעולם כבר החלו לבחון את האפשרות לשילוב האייפד בתהליך החקיקה: ביניהן ניתן למצוא את הודו, סינגפור ומדינת ויקטוריה באוסטרליה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x