סגור
גיימריסט הפניה חדשה גג עמוד דסקטופ

גיימריסט
הולכת על גיימינג: נטפליקס תוסיף בקרוב משחקים למנויים שלה

בעקבות הדוחות הכספיים המאכזבים, והדיווחים על הצמיחה בתחום הגיימינג בשנת 2020, נטפליקס לא מחכה ומודיעה על כניסה כמעט מיידית לתחום הגיימינג, עם משחקים חדשים שיגיעו בקרוב


אחרי חודשים של הודעות על הנסיונות של נטפליקס להיכנס לעולם הגיימינג, נראה שהדוחות הכספיים שפורסמו אמש, מקרבים את היום הזה במהירות רבה. "אנחנו רואים בגיימינג עוד קטגוריית תוכן להיכנס אליה, בדיוק כמו שהתחלנו ליצור סרטים באורך מלא, סרטי אנימציה ותוכניות ריאליטי", מסרה החברה בדו"ח הרבעוני שלה למחזיקי המניות.
למרות שהתכנון של נטפליקס הוא להציע גיימינג במספר פלטפורמות, היא תתחיל עם משחקי מובייל בעיקר, לטלפונים הניידים. ככל הנראה, המשחקים הראשונים יהיו קשורים למותגים מוכרים של נטפליקס, כמו Stranger Things, The witcher ועוד. "המהלך הרב שנתי שלנו יתחיל בקטן יחסית, עם משחקים שקשורים ללהיטים של נטפליקס", אמר גרג פיטרס, מנהל המוצר והמנהל התפעולי של נטפליקס. "אנחנו יודעים שהמעריצים רוצים עוד מהסיפורים האלה, והם רוצים עוד אינטראקציה איתם".
1 צפייה בגלריה
לוגו נטפליקס טלוויזיה סטרימינג
לוגו נטפליקס טלוויזיה סטרימינג
לוגו נטפליקס טלוויזיה סטרימינג
(צילום: בלומברג)
בעבר, הוציאה נטפליקס משחקים שקשורים לשניים מהמותגים שלה, Dark crystal וגם Stranger Things, אבל שני המשחקים יצאו בפלטפורמות המשחקים של אפל ואנדרואיד, ולא בתוך הפלטפורמה של נטפליקס עצמה.
רק בשבוע שעבר נטפליקס הודיעה על מינויו של מייק וורדו, בכיר בתעשיית המשחקים, שהיה סמנכ"ל התוכן של מעבדות המציאות של פייסבוק, שם ניהל את עולמות ה-VR, ולפני כן גם היה סמנכ"ל מובייל ב-Electoronic Arts, אחת מחברות המשחקים הגדולות בעולם. נראה שוורדו לא מחכה יותר מדי, וההשפעה של מינויו מורגשת ממש תוך ימים.
עדיין לא ברור כיצד ניתן יהיה לשחק במשחקים האלה, והאם הם ייכללו ממש בתוך האפליקציה עצמה, כמו הסרטים והסדרות, או שפשוט יהיו זמינים בחנויות האפליקציה של הטלפונים הניידים, ללא עלות למנויי נטפליקס, אך נראה שבחודשים הקרובים יותר ויותר פרטים יתבהרו.