סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק
Ronen Yuval - Hoch (left) and Jonathan Friedman Karma Founders
יונתן פרידמן ורונן יובל הוך, מייסדי קארמה (צילום: גיל חיון)

מצטרפת למגמה: קארמה פיטרה 20 מתוך 70 עובדיה

מהסטארט-אפ נמסר כי הפיטורים נערכו במסגרת "שינוי אסטרטגי" שהיא מבצעת בימים אלה כדי "להתמודד עם אתגרי השוק באופן הטוב ביותר". עד כה גייסה קארמה, שהוקמה ב-2014 על ידי רונן יובל הוך ויונתן פרידמן, 34 מיליון דולר

עוד חברת הייטק מקצצת בכוח האדם: הסטארט-אפ הישראלי קארמה, שפיתח טכנולוגיה המסייעת בקניות אונליין, פיטר 20 מתוך 70 עובדיו (28%), כך נודע לכלכליסט. כל המפוטרים מגיעים מישראל.
מהחברה נמסר כי "קארמה מאשרת כי במסגרת שינוי אסטרטגי שאותו היא מבצעת בימים האלה, הוחלט לבצע שינויים גם במצבת כוח האדם על מנת להתמודד עם אתגרי השוק באופן הטוב ביותר. קארמה קיבלה את ההחלטה לבצע שינויים אלו לאחר תהליך יסודי ומעמיק בסופו החליטה להתמקד בעסקי הליבה שלה ממקום של חוזקה ורווחיות".
תוסף הקניות של החברה מסייע בתכנון קניות, ובאיתור אוטומטי של מבצעים, הטבות כספיות, שינוי מחירים ומצב מלאי . בין משקיעי החברה שגייסה עד כה 34 מיליון דולר: Target Global ו-MoreTech Ventures ,NFX ו-Altair Capital.
החברה הוקמה ב-2014 על ידי רונן יובל הוך ויונתן פרידמן. רשת השותפים שלה כוללת את Sephora, Net-A-Porter, Urban Outfitters, Farfetch ו-Macy's. לקארמה יש פעילות גם בארה"ב, שם לא פוטרו עובדים.