סגור
גיימריסט הפניה חדשה גג עמוד דסקטופ

דראפטקינגס בדרך לעסקה של 20 מיליארד דולר בשוק הימורי הספורט

ענקית הבידור והספורט במו"מ לרכישת חברת הימורי הספורט הבריטית Entain בעסקת ענק שאמורה לכלול מזומן ומניות. בתחילת השנה דחתה החברה הבריטית הצעת רכישה אחרת בשווי 11 מיליארד דולר. בעקבות הדיווח מזנקת מניית החברה הבריטית ב-20%

ענקית הימורי הספורט האמריקאית דראפטקינגס (DraftKings) הציעה לרכוש את חברת הימורי הספורט המקוונים הבריטית אנטיין (Entain) תמורת 20 מיליארד דולר - כך מדווח CNBC. על פי מקורות המקורבים לנושא, עסקת הענק אמורה לכלול רכיב של מניות ורכיב של מזומנים.
לפני הידיעה על העסקה, השווי של אנטיין הנסחרת בבורסת לונדון עמד על 13.2 מיליארד פאונד (18 מיליארד דולר). בעקבות הדיווח על העסקה הצפויה מזנקת מניית החברה ב-20%. לעומת זאת, מניית דראפקינגס יורדת כעת בניו יורק ביותר מ-6%.
1 צפייה בגלריה
חברת הגיימינג האמריקאית DraftKings
חברת הגיימינג האמריקאית DraftKings
חברת הגיימינג האמריקאית DraftKings
(צילום: שאטרסטוק)
חברת המשחקים הבריטית דחתה מוקדם יותר השנה הצעה אחרת לרכישתה תמורת 11 מיליארד דולר שהוגשה לה על ידי MGM Resorts. אנטיין מסרה אז כי באותה הצעה שוויה הוערך בחסר.
המותגים של אנטיין כוללים, בין היתר, את חברות הפוקר וההימורים הבריטיות קורל, לדברוקס ו-PartyPoker.
דראפקינגס, העוסקת בניהול ותפעול הימורי ספורט ופנטזי ספורט, יצאה להנפקה באמצעות מיזוג הפוך עם חברת SPAC בשנת 2020. ענקית המשחקים המקוונים מפעילה תחרויות ספורט פנטזי והימורי ספורט.
דוברי דראפטקינגס ואנטיין לא השיבו לבקשת CNBC לתגובה.