$
גיימריסט
הפניות גג עמוד  גיימריסט פודקאסט דסקטופ

ענקית הימורי הספורט DraftKings רוכשת את בלו ריבן הישראלית

החברה שיושבת בת"א, גייסה עד כה מיליוני דולרים בודדים ומעסיקה 15 עובדים, צפויה להרחיב כעת את המרכז שלה בישראל - כך לפי הודעת הרוכשת. DraftKings האמריקאית עוסקת בניהול הימורי ספורט וליגות פנטזי, ומתפעלת בין היתר את הפנטזי של ה-NBA, הפרמייר ליג וה-NFL. סכום הרכישה לא פורסם

מאיר אורבך 16:2405.04.21

חברת DraftKings האמריקאית, העוסקת בניהול ותפעול הימורי ספורט ופנטזי ספורט, רוכשת את חברת הגיימינג הישראלית בלו ריבן (BlueRibbon). החברה הישראלית שיושבת בתל אביב, גייסה עד כה מיליוני דולרים בודדים ומעסיקה 15 עובדים, תגדיל את המרכז שלה בישראל - כך לפי הודעת הרוכש.

 

 

מייסד בלו ריבון אמיר אסקרוב מייסד בלו ריבון אמיר אסקרוב צילום: Blue Ribbon

 

מייסדי החברה הם הם אמיר אסקרוב ודן פישר. ה-CTO, עידן פרידמן, הצטרף לחברה וביחד הם בנו את הפלטפורמה שלה. החברה האמריקאית מתפעלת בין היתר את הפנטזי של ה-NBA, הפרמייר ליג, ה-NFL ועוד. סכום הרכישה לא פורסם.

 

"שילוב הטכנולוגיה של BlueRibbon תאפשר ל-DraftKings ליצור תמריצים דינמיים עבור המשתמשים שלנו כאשר הם במשחקים שלנו", אמר פול ליברמן, מייסד DraftKings ונשיא Global Technology and Product. "הצוות ב-BlueRibbon מביא למומחיות טכנית בעולם המשחקים וניסיון רחב בתעשייה ל-DraftKings, ואנו שמחים למנף טכנולוגיה זו כדי להבדיל עוד יותר את היצע המוצרים שלנו ולעסוק לקוחות בדרכים חדשות". 

 

DraftKings DraftKings צילום: usbetting

 

"יצרנו את BlueRibbon כדי לתת לחברות את היכולת לבדל את עצמן בענפי ההימורים הספורטיביים וה- iGaming עם תחרות גבוהה עם פלטפורמת שיווק ייחודית", אמר אמיר אסקרוב, אחד ממייסדי החברה. "ההצטרפות ל- DraftKings תאפשר לנו להמשיך לבנות את הפלטפורמה שלנו כדי לשפר את חווית השחקן ולחזק את הקבוצה התל אביבית שלנו".
x