סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

כלכליסט-טק
מאפי פארמה חתמה על הסכם הפצה באמירויות עם גאלאן מדיקל המקומית

חברת התרופות הישראלית מפתחת תרופות לטרשת נפוצה, ביניהם המוצר GA Depot. אהוד מרום, יו"ר ומנכ"ל מאפי פארמה, "ההסכם נותן לנו הזדמנות לחזק את הקשרים בין מדינותינו באחד ההיבטים החשובים ביותר בחיים, בריאות"

חברת התרופות הישראלית מאפי פארמה חתמה על הסכם הפצה באמירויות עם חברת גאלאן מדיקל המקומית ( Gaelan Medical Trade LLC).
גאלאן היא זרוע הבריאות של קבוצת Ghassan Aboud Group (GAG), קונגלומרט בינלאומי הפועל באיחוד האמירויות הערביות. על ההסכם חתם אהוד מרום יו"ר ומנכ"ל אפי פארמה עם גסאן עבוד, יו"ר החברה המקומית, במהלך ביקורו באבו דאבי ודובאי במשלחת העיסקית של בנק הפועלים השבוע.

1 צפייה בגלריה
מימין גאסן עבוד יו"ר קבוצת גאסן עבוד אילן שטולמן קונסול ישראל וראש הנציגות הישראלית בדובאי אהוד מרום יו"ר ומנכ"ל מאפי פארמה חותמת על הסכם עם קבוצת גאסן עבוד
מימין גאסן עבוד יו"ר קבוצת גאסן עבוד אילן שטולמן קונסול ישראל וראש הנציגות הישראלית בדובאי אהוד מרום יו"ר ומנכ"ל מאפי פארמה חותמת על הסכם עם קבוצת גאסן עבוד
מימין: גאסן עבוד, יו"ר קבוצת גאסן עבוד, אילן שטולמן קונסול ישראל וראש הנציגות הישראלית בדובאי ואהוד מרום יו"ר ומנכ"ל מאפי פארמה חותמים על ההסכם

מאפי פארמה מפתחת תרופות למחלת הטרשת הנפוצה, ביניהם המוצר GA Depot לטרשת נפוצה התקפית הפוגתית (RMS). GA Depot השלים את גיוס החולים בניסוי קליני עולמי שלב 3 מוקדם יותר השנה.
עבוד אמר כי "לחברת גאלאן יש גישה לכל המוסדות/המרכזים הקליניים הגדולים והמובילים באיחוד האמירויות". מרום אמר כי "ההסכם נותן לנו הזדמנות לספק את המוצרים האיכותיים שלנו לשווקים חדשים ולחזק את הקשרים בין מדינותינו באחד ההיבטים החשובים ביותר בחיים, בריאות".
גסאן עבוד Ghassan Aboud Group, הינו קונצרן בינלאומי העוסק במספר מגזרים עסקיים מרכזיים, כולל שירותי בריאות, רכב, אירוח, נדל"ן, קמעונאות, קייטרינג, לוגיסטיקה, מסחר, הפצה ומדיה.