סגור
גיימריסט הפניה חדשה גג עמוד דסקטופ

חברת משחקים זכתה באוסקר לסרט התיעודי הקצר הטוב ביותר

Respawn Entertainment הפיקו עבור משחק האקשן שלהם Medal of Honor: Above and Beyond מספר סרטי דוקו על מלחמת העולם השנייה, שאחד מהם, "קולט", חזר הביתה עם פסלון. להפקה ולזכיה שותפות גם EA ופייסבוק

סטודיו המשחקים Respawn Entertainment רשמה היום לפנות בוקר (שני) הישג חלוצי: הם חברת הגיימינג הראשונה שזוכה באוסקר, בקטגוריית הסרט התיעודי הקצר הטוב ביותר, על Colette – דוקו בן 25 דקות העוקב אחר קולט מרין-קת'רין בת ה-90, שלחמה כנגד הנאצים בשורות תנועת ההתנגדות הצרפתית, וביקורה הראשון בגרמניה מאז תום המלחמה, שם היא מבקרת במחנה הריכוז בו מת אחיה.
הסרט הקצר נוצר על ידי Respawn עבור משחק האקשן שלה, Medal of Honor: Above and Beyond, הבלעדי לפלטפורמות VR. המשחק מגיע כשהוא מלווה גם בגלריה של סרטים תיעודיים קצרים העוסקים בימי מלחמת העולם השניה, ו-Colette – שגם הופץ בחינם מחוץ למשחק, על ידי עיתון הגרדיאן – הוא זה שחזר הביתה עם הפסלון.
1 צפייה בגלריה
Medal of Honor Above and Beyond
Medal of Honor Above and Beyond
קח את זה, קול אוף דיוטי.
(מתוך Medal of Honor)

מרבית כותרי סדרת Medal of Honor הותיקה, שיצאה לראשונה בפלייסטיישן ב-1999, מתרחשים בזמן קרבות היסטוריים בימי מלחמת העולם השנייה. Above and Beyond הוא הכותר הראשון בסדרה מאז 2012, והראשון שהופק על ידי Respawn – סטודיו עטור שבחים, שאחראי לסדרת Titanfall האהובה, ללהיט הרשת Apex Legends ולמשחק מצוין המתרחש בעולם של מלחמת הכוכבים, Star Wars: Jedi Fallen Order.