סגור

ליהנות מחיים איכותיים לצד אובדן כושר עבודה

תמורה פנסיה ופיננסים היא סוכנות ניהול ההסדרים המובילה בישראל. אחד השירותים של תמורה הוא ביטוח אובדן כושר עבודה. בכל שנה, תמורה מסייעת למאות מבוטחים שמאבדים את יכולת העבודה שלהם בשל תאונה או מחלה.

תעצמו רגע עיניים ודמיינו שהחיים שלכם מתהפכים בשנייה, ללא כל התרעה מוקדמת. אתם נוסעים ברכב בבוקר לעבודה, ופתאום תאונה, ומה שהיה לא יחזור להיות לעולם. התאונה הזו התרחשה לאלעד דנן בשנת 2011. אלעד נפגע קשה, ומאז התאונה ועד היום הספיק אלעד לעבור 21 ניתוחים.
״בהתחלה אתה אומר - אני יודע שאני צריך לקבל סיוע אבל לא דמיינתי שזה יהיה כל כך אישי ויאפשר לי שקט נפשי", מספר אלעד כאשר הוא מתייחס לסיוע שתמורה פנסיה ופיננסים העניקו לו כדי למצות את זכויותיו בביטוח אובדן כושר עבודה. "בתמורה פישטו לי את כל העניין, לשפה שאני מבין מה אני צריך. זו מערכת יחסים שלמה שעוטפת את התאונה. לא פיגרתי מעולם בתשלומים של שכר דירה, הצלחתי אפילו לקנות דירה, להתחתן, לטייל בחו״ל, ללמוד לתואר ראשון. ולא מדובר ביום או יומיים מדובר בעשור של ליווי שכבר הפך לקשר חברי. יש בטחון מאוד גדול שמישהו דואג לך", מדגיש אלעד. מוזמנים לצפות בסרטון מיוחד שמספר את סיפורו של אלעד.
1 צפייה בגלריה
עקיבא קלימן, מנכל תמורה
עקיבא קלימן, מנכל תמורה
עקיבא קלימן, מנכ"ל תמורה
(צילום:רמי זרנגר)
אובדן כושר עבודה עלול לקרות לכל אחת ואחד מאיתנו. גם אם אנחנו בריאים, שומרים על כושר, תזונה נכונה, ומקפידים על אורח חיים בריא. למשל, דניאל אלמליח, מבוטח נוסף בתמורה שעבד 20 שנה כמנהל פיתוח בחברת היי-טק, עד שהתגלתה אצלו מחלה נדירה ברשתית העין. "אני מתקשה מאוד בזיהוי פרטים, מתקשה לזהות את הבן שלי כשאני אוסף אותו מהגן ועומד בפתח ומחכה שהוא יגיע אלי, אני לא מצליח לקרוא שלטים ברחוב וכו׳".
דניאל תבע את חברת הביטוח על אובדן כושר עבודה. "מרגע שאתה מוגדר כ'תאונת עבודה' החיים שלך מתהפכים. אתה עסוק 24/7 בבעיה הרפואית, הראש לא פנוי לשום דבר אחר, והצורך בסיוע הוא משמעותי מאוד". דניאל מספר כי תמורה סייעה לו למצות את זכויותיו. "הנציגים של תמורה אמרו לי, למה אתה צריך עורך דין, תן לנו לעשות את העבודה. במבחן התוצאה, הם צדקו". מוזמנים לצפות בסרטון מיוחד שמספר את סיפורו של דניאל.
אובדן כושר עבודה הוא מצב בו אדם מאבד את יכולת העבודה שלו. מבוטח יכול להיות במצב של אובדן כושר עבודה באופן קבוע או לתקופה קצובה, אפילו למספר חודשים בהם יקבל פיצוי ואחר כך יחזור לעבודתו.
תמורה פנסיה ופיננסים היא מנהל ההסדרים המוביל בישראל. לתמורה ניסיון רב, ידע, כלים ומקצועיות ללא פשרות במימוש זכויות במקרה של אובדן כושר עבודה. תפקידם של עובדי תמורה הוא להעניק לכם את השקט הנפשי בתקופה מאוד לא פשוטה. תמורה מסייעת למאות מבוטחים בשנה בכל הקשור לאובדן כושר עבודה. מבוטחים אלה מגיעים אלינו בדרך כלל אובדי עצות, מבולבלים ואף חוששים. בנוסף למצבם הבריאותי, הם נדרשים להתמודד מול מערכות בירוקרטיות שלא מקלות על חייהם.
עקיבא קלימן, מנכ"ל תמורה פנסיה ופיננסים מספר כי "אנחנו עובדים עבור המובטח כדי שיקבל סכום כמה שיותר גבוה ובמהירות האפשרית. המטרה שלנו היא לסייע למבוטח לחיות חיים כלכליים איכותיים. צריך להבין כי לא מדובר במעשי ניסים. בתמורה פועלת מחלקה למימוש זכויות שהעובדות הנפלאות בה לא מתייאשות עד שהמבוטח ממצה את זכויותיו".
לסיכום, הניסיון הרב שצברה תמורה בתחום מימוש זכויות במקרה של אובדן כושר עבודה, מאפשר לחברה לסייע ללקוחות לעבור את התהליך כולו במהירות, ביעילות, ובמינימום קשיים ביורוקרטיים ועיכובים מיותרים. תמורה לשירותכם בכל שאלה או הבהרה בטלפון *6099 או בוואטסאפ במספר 054-6367944.