סגור

הבריטים צפויים לרכוש 50 אלף פיינטים של בירה בכל דקה במשחק היום

לפי איגוד הפאבים והברים הבריטי, אוהדי אנגליה ירכשו הערב, במהלך משחק חצי גמר יורו 2020, כ-6.8 מיליון כוסות בירה; במהלך היום כולו יימכרו 9.7 מיליון פיינטים של בירה. לפי מחקר שנערך לאחרונה, צפייה בקבוצת הספורט שלהם בטלוויזיה היא הדבר האהוב ביותר על גברים בעת ישיבה בפאב

איגוד הפאבים והברים הבריטי (BBPA) חוזה שאוהדי אנגליה ירכשו היום (ד') בערב 6.8 מיליון כוסות בירה, במהלך משחק חצי גמר יורו 2020 בין נבחרת אנגליה לנבחרת דנמרק. מדובר בכמות גדולה מזו שנצרכה במהלך רבע הגמר מול אוקראינה, כנראה משום שהתחושה הטובה ממשיכה להתפשט בקרב האוהדים.
ה-BBPA חזתה שבמהלך כל היום יימכרו 9.7 מיליון פיינטים של בירה – כאשר 6.8 מיליון מתוכם יירכשו במהלך המשחק עצמו. עם זאת, אם היו מוסרות הגבלות הקורונה מוקדם יותר, המספר הזה יכול היה להגיע ל-12 מיליון - מה שמדגיש את השפעתן הרבה של ההגבלות על מגזר הברים והפאבים. עקב המגבלות, ה-BBPA מאמין שיימכרו 1.7 מיליון פיינטים פחות במהלך המשחק; הפער יעמוד לפי התחזית על 6.5 מיליון פאונד.
לאור הודעת הממשלה על הסרת ההגבלות ב-19 ביולי, כל ההגבלות שהוטלו על פאבים יוסרו גם הן, וה-BBPA קורא כעת לממשלה להשקיע בפאבים כדי שיוכלו להתחיל להתאושש. על מנת להתאושש לגמרי מסגרי הקורונה, האיגוד תומך ומקדם קמפיין בשם Long Live The Local. ממחקר שנעשה בתקופה האחרונה על ידי יוזמי הקמפיין עולה כי צפייה בקבוצת הספורט שלהם בטלוויזיה היא הדבר האהוב ביותר על גברים בעת ישיבה בפאב, ואחד משלושת הדברים האהובים ביותר על פוקדי פאבים, שכוללים גם השתתפות בחידון וצפייה בהופעה.
1 צפייה בגלריה
אוהדי נבחרת אנגליה יורו 2020
אוהדי נבחרת אנגליה יורו 2020
אוהדי נבחרת אנגליה ביורו 2020
(גטי)
הקמפיין קורא לממשלה להשקיע במגזר כדי שיוכל להניע את התאוששות הכלכלה, וזאת על ידי הגדרה מחדש של תשלומי מע"מ, עמלות ומסים אחרים. המטרה של הארגון היא להפחית את נטל המס הלא הוגן שמוטל כיום על פאבים ומבשלות.