שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בשולי החדשות

תייר ישראלי התבצר עם פקידת מט"ח כבת ערובה בוונציה

התייר, בן 46, לא היה מרוצה מסכום היורו שקיבל עבור הדולרים שלו ולאחר שדרישתו לבטל את העסקה נדחתה הסתגר בחנות עם הפקידה - המשטרה שהגיעה למקום השתלטה על התייר שהובל למעצר

שירות כלכליסט 19:4023.10.19

רשויות השיטור בונציה נאלצות להתמודד עם שורה ארוכה של פגעי תיירים - בין היתר כאלה ששוחים בתעלות בניגוד לחוק, נוגחים ומכים בשייטי גונדולות, וסתם כאלה שבוחרים להצטלם במקומות אסורים לכניסה. פה ושם, באופן לא מפתיע, גם תיירים ישראלים נתפסים בקלקלתם.

 

 

אף שעונת התיירות המגיעה לשיאה בקיץ הולכת ודועכת, השוטרים המקומיים ממשיכים לדווח מדי יום כמעט על התנהלות פסולה של תיירים ברמה הדורשת טיפול של הרשויות. היום הגיע אחד מרגעי השפל של המפגש בין המשטרה למבקרים מהעולם, ובאופן מצער - מול תייר מישראל שהחזיק בבת ערובה לאחר שהתווכח עמה בענייני חילופי כספים - ולבסוף נעצר.

החלפת מט"ח (אילוסטרציה) החלפת מט"ח (אילוסטרציה) צילום: בלומברג

 

 

הישראלי, אדם בן 46 שהגיע לביקור בונציה לפני כמה ימים, הגיע מוקדם יותר היום לתחנת החלפת מט"ח וביקש להמיר 100 דולר לשטרות יורו. לאחר שלא היה מרוצה מהסכום שקיבל בהחלפה, ביקש מהפקידה לבטל את העסקה ולקבל את כספו בחזרה.

 

ונציה ונציה צילום: גטי אימג'ס

 

 

משלא נענה, החליט להתבצר במבנה יחד עם העובדת של דוכן המט"ח. המשטרה מסרה ל-CNN כי "התייר סגר את התריסים ומונע מהאישה לצאת מהדוכן שלה כבר מעל חצי שעה". האישה המפוחדת הצליחה להזעיק את המשטרה מהדוכן שלה. המשטרה הצליחה להשתלט על התייר הישראלי והוא נעצר.

 

בעונת התיירות האחרונה קנסה המשטרה המקומית שורה של תיירים צעירים, מצ'כיה, ספרד, גרמניה ומדינות נוספות, בשל התנהגות פסולה, בחלק מהמקרים אלימה. הקנסות נעו בין 950 ל-3,000 יורו, כאשר כמה מהתיירים צוו גם לעזוב את העיר מיידית לאחר התשלום.

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x