שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
תעשייה ופיננסים

ברגר קינג מתנצלת שהציעה וופר לכל החיים למי שתיכנס להריון משחקן במונדיאל

רשת המזון המהיר הציעה המבורגרים לכל החיים, לנשים רוסיות ש"יתפסו את הגנים הטובים ביותר של הכדורגלנים, וכך יבטיחו את הצלחת הנבחרת הרוסית בדורות הבאים"

שירות כלכליסט 13:4421.06.18
רשת המזון המהיר ברגר קינג התנצלה לאחר שהבטיחה אספקת המבורגרים לכל החיים לנשים רוסיות שייכנסו להריון משחקנים שמשתתפים במונדיאל. מבקרים רבים תקפו את ההצעה שפורסמה ברשת החברתית הרוסית, בטענה שהיא סקסיסטית ומשפילה.

 

ברגר קינג הציעה המבורגרים לכל החיים, למי שתיכנס להריון מאחד משחקני הנבחרות במונדיאל. במודעה נאמר כי הפרס יינתן למי ש"יתפסו את הגנים הטובים ביותר של הכדורגלנים, וכך יבטיחו את הצלחת הנבחרת הרוסית בדורות הבאים".

 

ברגר קינג ברגר קינג צילום: בלומברג

 

הביקרות הזועמת לא איחרה להגיע והרשת נאלצה להסיר שלשום את ההצעה מהרשת, אבל המשיכה להיות מופצת בקרב משתמשי רשתות מדיה חברתית ברוסיה.

 

בהודעה שפרסמה אתמול ברגר קינג נאמר שההצעה "לא משקפת את המותג או הערכים שלנו, ואנחנו נוקטים צעדים כדי לוודא שדבר כזה לא יקרה שוב".

 

אין זה נדיר שיש בפרסומות ברוסיה סטריאוטיפים סקסיסטיים, במיוחד כאלה שנוגעות באירועי ספורט כמו גביע העולם, והתנגדותן של אקטיביסטיות למען זכויות נשים לסוגי הביטויים האלה הולכת ונעשית יותר ויותר קולנית ונוכחת במרחב הציבורי הרוסי.

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x