$
חברה וסביבה

תוך 5 ימים: שיא הכנסות לסרט באטמן נגד סופרמן של 170 מיליון דולר בארה"ב

למרות הביקורות השליליות, הסרט בהשתתפותה של גל גדות כוונדרוומן גרף 424 מיליון דולר ברחבי העולם - הסכום הרביעי הגבוה ביותר בהיסטוריה. ההכנסות הן שיא עבור בכורה בחודש מרץ

שירות כלכליסט 11:3828.03.16
הביקורות השליליות לא הצליחו להרחיק את הקהל, והסרט "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק" הכניס 424 מיליון דולר בקופות ברחבי העולם בחמשת הימים הראשונים להקרנתו.

 

הסכום, שהוא הרביעי הגבוה ביותר בהיסטוריה, כולל הכנסות של 170.1 מיליון דולר בארה"ב, שיא עבור בכורה של סרט במרץ. גם בבריטניה רשם הסרט את הפתיחה הטובה ביותר לחודש מרץ לאחר שהכניס 15.5 מיליון ליש"ט.

 

הסרט שבו מככבים לראשונה שני גיבורי העל של DC קומיקס הוא הצלחה מבורכת עבור אולפני וורנר ברדרס, זאת לאחר שנפגע בחודשים האחרונים משורה של כישלונות מפוארים, ביניהם עלייתה של ג'ופיטר ופן.

גל גדות גל גדות צילום: Warner Bros

 

הסרט, שהפקתו עלתה מעל 250 מיליון דולר, רשם את הפתיחה הבינלאומית השנייה הטובה ביותר עבור האולפנים, אחרי הארי פוטר ואוצרות המוות חלק שני, זאת כאמור על אף ביקורות שליליות במיוחד. "היה פער בין המבקרים והעניין של המעריצים בסרט, והמעריצים הגיבו", אמר בתגובה ג'ף גולדסטין, ראש מחלקת ההפצה בוורנר ברדרס.

 

הסרט מוצג ביותר מ-40 אלף מסכים ב-66 שווקים, כולל 16 אלף אולמות קולנוע בסין, 4,242 בארה"ב, ו-1,700 בבריטניה. "המעריצים הם שמדברים בקול החזק ביותר", אמר ג'ף בוק, אנליסט בחברת Exhibitor Relations. "זה מוכיח כמה הדמויות הללו חזקות".

 

הסרט, בבימויו של זאק סניידר, ובכיכובם של בן אפלק, הנרי קאביל וגם גל גדות כוונדרוומן, הוא הראשון מעשרה עיבודים מתוכננים של קומיקס של DC שמתכננים להוציא בוורנר בחמש השנים הבאות, כולל סרט של וונדר וומן בכיכובה של גדות.

 

על אף ההצלחה, "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר", שעלה לאקרנים בדצמבר ממשיך להחזיק בתואר הפתיחה הטובה ביותר של סרט, עם הכנסות של 529 מיליון דולר במכירות כרטיסים בסוף השבוע הראשון להקרנתו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x