שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
תעשייה ופיננסים

המיזוג הושלם: משרד עו"ד 大成Dentons הפך לגדול בעולם

משרד עורכי הדין הגדול באסיה, דה צ'אנג התמזג עם משרד עורכי הדין הבינלאומי Dentons ובעקבותיו מדורג המשרד החדש לגדול בעולם עם 6,500 עורכי דין, במאה ועשרים סניפים המתפרשים על פני חמישים מדינות

שירות כלכליסט 13:5328.01.15

משרד עורכי הדין הסיני דה צ'אנג, שהוא גם הגדול באסיה, התמזג עם משרד עורכי הדין הבינלאומי Dentons ובעקבותיו הפך המשרד הממוזג 大成Dentons למשרד עורכי הדין הגדול בעולם, עם 6,500 עורכי דין.

 

שם המשרד החדש ישלב את הסימניות הסיניות 大成 (Da Cheng) עם השם Dentons באנגלית.

 

למשרד הממוזג מאה ועשרים סניפים בחמישים מדינות ברחבי העולם. המשרד ינוהל באמצעות חברת ניהול משותפת שתוקם בשוויץ. זהו צעד משמעותי למשרד ולענף עריכת הדין בסין, שיאפשר ללקוחות לפתח קשרים מסחריים בכל רחבי העולם, החל משנגחאי שמזרח ועד לקליפורניה במערב. האתגר המרכזי של ההנהלה המשותפת יהיה למצוא שיטת ניהול משותפת שתשלב בין אופי הניהול הסיני ואופן הניהול המערבי.

 

משרד עורכי הדין דה צ'אנג בסין משרד עורכי הדין דה צ'אנג בסין

 

"סיפור גדילתה של דה צ'אנג משקף את סיפורה של סין - דהירה על גב הדרקון", אמר לכלכליסט עו"ד עמית בן יהושע, יועץ בכיר במשרד. "כשהצטרפתי למשרד בשלהי המשבר העולמי, הסניף בשנגחאי מנה 150 עובדים. היום משרדינו בשנגחאי גדל ב-400% ומונה מעל 600 איש. המשקיע בסין צריך לזכור שקצב הגדילה בסין שונה מקצב הגדילה במערב באופן מובהק".

 

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x