$
בשולי החדשות

שיא בהגרלת הפאוארבול: נמצא כרטיס זוכה בסכום של 590.5 מיליון דולר

עד כה לא נחשפו פרטים לגבי זהותו של בעל הכרטיס המאושר בהגרלת הלוטו בארה"ב. הסיכויים לזכייה עמדו על אחד מ-175 מיליון

סוכנויות הידיעות 11:4719.05.13
כרטיס אחד, שנרכש בפלורידה הוא הזוכה בהגרלת הלוטו פאוארבול (Powerball ) בארצות הברית, שהציעה סכום שיא של 590.5 מיליון דולר. אולם עד כה לא נחשפו פרטים לגבי זהותו של בעל הכרטיס המאושר, או היכן בדיוק נקנה ברחבי פלורידה. "נמצא כרטיס זוכה אחד בפרס הגדול של 590,500,000 דולר, שנמכר בפלורידה", נכתב בהודעה קצרה שפורסמה באתר של התאחדות הלוטו. הסיכויים לזכייה עמדו על אחד מ-175 מיליון.
הגרלת הפאוארבול. שבר את השיא הקודם הגרלת הפאוארבול. שבר את השיא הקודם צילום: רויטרס

 

הפרס הגדול בהגרלת הפאוארבול, שהצטבר במשך חודשיים, שבר את השיא הקודם, שנקבע בנובמבר 2012 ועמד על 587.5 מיליון דולר, אך היה נמוך מסכום של 600 מיליון דולר, שפרסמו המארגנים. הסכום הסופי תלוי במכירות הסופיות ב-43 המדינות שהשתתפו בהגרלה.

 

סכום הזכייה הגבוה ביותר בהיסטוריה של ארצות הברית עמד על 656 מיליון דולר, וחולק במרץ 2012 במסגרת הגרלת הלוטו מגה מיליונס (Mega Millions). הפרס הזה נחלק בין כרטיסים זוכים שנקנו במרילנד, קנזס ואילינוי.

 

הסיכוי הקלוש לזכייה לא הרתיע את האנשים, שמיהרו לרכוש כרטיסים. ביום שבת נמכרו בקליפורניה כרטיסים בשווי מיליון דולר בכל שעה. "כל עוד יש סיכוי כלשהו, אני בעניין", הסבירה בקי אריגה מטקסס. "אני באמת ובתמים מאמינה שאני יכולה להיות הזוכה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x