סגור
טום בריידי פורש מפוטבול
טום בריידי. פורש מפוטבול. "הפעם לתמיד" (צילום: Harry How, Getty )

טום בריידי פורש מפוטבול - "הפעם לתמיד"

אחרי שכבר הודיע על פרישה מהמשחק לפני שנה וחזר בו, הודיע כוכב הפוטבול המעוטר בהיסטוריית ה-NFL על פרישה סופית ושהפעם הוא לא מתכוון להתחרט. בשנה האחרונה התגרש מאשתו, הדוגמנית ג'יזל בונדשן, והסתבך בקריסת בורסת הקריפטו FTX

כוכב הפוטבול האמריקאי טום בריידי הודיע שוב כי הוא תולה את הנעליים, והדגיש כי הפעם הוא לא מתכוון להתחרט.
בריידי פרסם סרטון במדיה החברתית שבו הכריז על פרישתו המתוכננת. הוא הודה בסרטון שכבר אמר דברים דומים בהודעת הפרישה שלו בשנה שעברה, אך התעקש שהפעם זה סופי. "בוקר טוב, חבר'ה. אני מיד אגיע לנקודה: אני פורש לתמיד", אמר בריידי. "אני יודע שזה היה סיפור גדול בפעם שעברה, כך שכשהתעוררתי הבוקר החלטתי שפשוט אלחץ על הקלט ואעדכן אתכם ראשונים... אני חושב שמקבלים הזדמנות אחת להודעת פרישה מרגשת, והשתמשתי בשלי בשנה שעברה. אז תודה רבה לכם, לכל אחד ואחד מכם על התמיכה בי. למשפחה שלי, החברים, השחקנים בקבוצה, המתחרים שלי, אני יכול להמשיך עוד ועוד, יש כל כך הרבה. תודה רבה לכם שאפשרתם לי לחיות את החלום האולטימטיבי שלי. לא הייתי משנה דבר. אוהב אתכם".


בריידי, ששיחק בעמדת הקווטרבק, זכה במרוצת הקריירה שלו בשבע זכיות בסופרבול, והוא השחקן היחיד בהיסטוריית ה-NFL שהגיע להישג כזה. הוא גם השחקן היחיד שזכה חמש פעמים בתואר ה-MVP במשחק הסופרבול. הוא מחזיק בשיאים נוספים כמו מספר הזכיות הגבוה ביותר, מספר המסירות הכי גבוה והכי הרבה טאצ'דאונים. בשנה שעברה מאז הודעת הפרישה הקודמת לא הייתה קלה עבור בריידי, ובמהלכה הוא התגרש מאשתו הדוגמנית הברזילאית ג'יזל בונדשן ונקלע לשערוריית קריסת בורסת הקריפטו FTX, שבה השקיע ושימש כשגריר של החברה. בעקבות מעורבתו גם הוגשה נגדו תביעה בעניין.