סגור

רוג'ר פדרר פרש מרולאן גארוס: "מקשיב לגוף שלי"

השווייצרי האגדי (39), שהעפיל לשמינית הגמר, הודיע כי הוא סיים את דרכו בטורניר: "אחרי שני ניתוחים ושנה של שיקום, חשוב שלא אעמיס על עצמי יותר מדי". מארגני הטורניר: "מצטערים על הפרישה"


רוג'ר פדרר (39) הודיע היום (א') על פרישה מרולאן גארוס, זאת אחרי שהעפיל לשמינית גמר הטורניר. "אחרי שני ניתוחים ושנה של שיקום, חשוב שאקשיב לגוף שלי ואוודא שאני לא אעמיס על עצמי יותר מדי", אמר השווייצרי המדורג 8 בעולם.
"אני מרוצה מכך ששיחקתי פה שלוש פעמים, אין תחושה טובה מלשוב למגרש", המשיך הפנומן שגבר בסיבוב השלישי 6:7 (5), 7:6 (3), 6:7 (4), 5:7 על דומיניק קופפר (59), ובילה יותר משלוש וחצי שעות על מגרש החימר.
1 צפייה בגלריה
רוג'ר פדרר פרש מרולאן גארוס
רוג'ר פדרר פרש מרולאן גארוס
רוג'ר פדרר. פרש מרולאן גארוס
(גטי אימג'ס)

מארגני רולאן גארוס מסרו: "אנחנו מצטערים על הפרישה של רוג'ר פדרר, שסיפק מאבק נהדר במשחקו האחרון. אנחנו שמחים לראות את רוג'ר בפריז, משחק שלושה משחקים ברמה גבוהה. מאחלים לו רק טוב בהמשך העונה". הגראנד סלאם הנוכחי היה הראשון של פדרר מאז אליפות אוסטרליה בשנה שעברה, והמטרה מבחינתו הייתה לחזור לעניינים לקראת ווימבלדון וטוקיו 2021. השווייצרי ניצח בקלות את דניס אסטומין הקזחי בסיבוב הראשון, לאחר מכן פגש את מארין צ'יליץ' הוותיק וגבר עליו בארבע מערכות.בשמינית הגמר הוא אמור היה לפגוש את מטאו ברטיני האיטלקי (9), ובמקרה שהיה מנצח יכולנו לקבל מפגש קלאסי מול המדורג 1 בעולם נובאק ג'וקוביץ'.