$
ספורט עולמי

ניימאר הגיע לאימון נבחרת ברזיל במסוק בשווי 15 מיליון דולר

השחקן נחת במתחם האימונים במסוק מרצדס. נבחרת ברזיל מתכוננת בימים אלו לקופה אמריקה ותשחק בבית עם בוליביה, ונצואלה ופרו

שירות כלכליסט 21:3228.05.19

שחקן הכדורגל ניימאר ג'וניור הופיע לאימון של נבחרת ברזיל עם הרבה סגנון, כשנחת במגרש האימונים במסוק מרצדס שחור ששוויו קרוב ל-15 מיליון דולר, כך מדווח הבילד הגרמני.

 

למרות שנעדר במשך שלושה חודשים מעונת המשחקים 2018-2019 עקב פציעה, ביצועיו של הברזילאי היו טובים בסך הכול לאחר שכבש או בישל שער כל 65 דקות בממוצע בהופעותיו במדי פרזס סן-ז'רמן בליגה הצרפתית הראשונה. הוא גם זכה עם הקבוצה באליפות הליגה הצרפתית, ויוכל להוסיף עוד גביע לארון הגביעים שלו אם יצליח לזכות עם נבחרתו בקופה-אמריקה שייערך בקיץ.

המסוק שעימו הגיע ניימאר לאימון הנבחרת המסוק שעימו הגיע ניימאר לאימון הנבחרת צילום: AFP

 

ניימאר באימון ניימאר באימון צילום: AFP

 

ניימאר, היה מחויך במהלך האימון ניימאר, היה מחויך במהלך האימון צילום: AFP

 

 

ניימאר הצטרף לאימוני נבחרתו ב-25 במאי, לקראת משחקה הראשון בטורניר הבין לאומי של מדינות דרום-אמריקה - הקופה אמריקה - מול בוליביה, במסגרת בית A, ב-14 ביוני. אבל במקום להגיע במכונית או ברגל, בחר השחקן להגיע למגרש האימונים במסוק מסוג מרצדס-בנץ איירבוס H-145, והנחה את הטייס לנחות בתוך מתחם האימונים גרנז'ה קומרי שבטרסופוליס, ברזיל.

 

נראה שהדרך שבה בחר לחבור לנבחרתו הותירה אותו במצב רוח טוב, כיוון שהוא נראה מחייך תכופות במהלך האימון הראשון של מחנה האימון. בבעלותו של ניימאר גם מטוס סילון פרטי בשווי 13.5 מיליון דולר, שאת תמונתו הוא העלה למדיה החברתית לאחר שנפצע, מוקדם יותר השנה.

 

בטורניר הקופה אמריקה הוגרלה ברזיל לשחק בבית A יחד עם בוליביה, ונצואלה ופרו, והיא אחת הפייבוריטיות לזכות בתואר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x