$
ספורט עולמי

מדוע השחקן שמרוויח מיליונים נוהג במכונית קטנה וחסכנית?

ג'ון אורשל מבולטימור רייבנס, שהחוזה שלו שווה 2.3 מיליון דולר, אומר כי המכונית שרכש ב-9,000 דולר, היא "מכונית החלומות"

שירות כלכליסט 19:2606.08.15

ג'ון אורשל מהבולטימור רייבנס מחזיק באחד הסיפורים הייחודיים ביותר ב-NFL. יש לו תואר ראשון מאוניברסיטת פן סטייט בתוך שלוש שנים ובשנה האחרונה החל כבר בלימודי התואר השני במתמטיקה, ושימש כמתרגל בקורס טריגונומטריה של אנליזה וקטורית בסמסטר הסתיו.  

 

 

 

"היא חסכונית בדלק. היא מרווחת להפליא. ואתה יודע מה התחושה הטובה ביותר? כשנכנסים לחניון לקומה הראשונה והיא כמעט מלאה, אבל אז רואים פתאום מקום פנוי שכולם ויתרו עליו מכיוון שהוא נראה קטן מדי" "היא חסכונית בדלק. היא מרווחת להפליא. ואתה יודע מה התחושה הטובה ביותר? כשנכנסים לחניון לקומה הראשונה והיא כמעט מלאה, אבל אז רואים פתאום מקום פנוי שכולם ויתרו עליו מכיוון שהוא נראה קטן מדי" צילום: טוויטר

 

הוא פרסם מאמרים בכתב העת Computation Mathematics ואף מעוניין להמשיך ללימודי הדוקטורט לאחר סיום קריירת הספורט שלו.

 

הוא אחד השחקנים החכמים ביותר בליגת הפוטבול, הוא גם אחד החסכניים ביותר.

 

על פי כתבה שהתפרסמה בעיתון בולטימור סאן, הוא חי על 25 אלף דולר בלבד בשנה, ואף הכניס שותף בשנה שעברה כדי להוריד את ההוצאות. ב-2014, בשנה הראשונה שלו בליגה אורשל הרוויח 564 אלף דולר במשכורות ובבונוסים. הוא נבחר חמישי בדראפט.

 

בעוד שהחוזה שלו הנמשך עד 2017, שווה 2.3 מיליון דולר, רק בונוס החתימה בגובה 144 אלף דולר היה מובטח. אם הקבוצה תחליט לשחרר אותו, הם לא יהיו חייבים לו סנט אחד, ולכן הוא החליט להוציא בחוכמה. לדוגמה המכונית שלו היא ניסאן ורסה משנת 2013.

 

בפתיחת מחנה האימונים של הרייבנס, אורשל פרסם בטוויטר תמונה מעולה של המכונית שלו לעומת המכוניות של שאר חבריו לקבוצה. אולם קשה שלא לתהות כיצד אדם בגודל של אורשל – שמתנוסס לגובה של 1.90 מטרים ושוקל 150 ק"ג, מצליח להסתדר במכונית מיני? אורשל אמר בראיון ל-ESPN כי המכונית, שרכש עבור 9,000 דולר, היא "מכונית החלומות" שלו, והיא מרווחת ביותר.

 

"היא חסכונית בדלק. היא מרווחת להפליא. ואתה יודע מה התחושה הטובה ביותר? כשנכנסים לחניון לקומה הראשונה והיא כמעט מלאה, אבל אז רואים פתאום מקום פנוי שכולם ויתרו עליו מכיוון שהוא נראה קטן מדי, אבל אני יכול להיכנס לשם בלי בעיה עם המכונית שלי", סיפר. "החניון כמעט מלא וכולם חונים בקומה העליונה והחמה, ואני יכול להסתדר בקומה הראשונה והקרירה. אני אפילו לא צריך להשתמש במדרגות".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x