$
ספורט עולמי

שחקן הפוטבול שיחק עם זיקוקים והפסיד 60 מיליון דולר

ג'ייסון פייר פול, שחקנה של הניו יורק ג'איינטס נפצע בידו כשתפעל זיקוק במהלך יום העצמאות האמריקאי וקבוצתו, שרצתה להציע לו חוזה בשווי 60 מיליון דולר, הורידה את ההצעה מהשולחן

שירות כלכליסט 19:4807.07.15

ג'ייסון פייר פול, שחקנה של הניו יורק ג'איינטס ככל הנראה עלה לעצמו הרבה כסף בסוף השבוע האחרון, שבו חגגה ארה"ב עצמאות. פייר פול הגיע לבית החולים בעקבות פציעה ביד מניסיונו להדליק זיקוקים בפלורידה. מאז, הג'איינטס ביטלו הצעה לחוזה ארוך טווח בשווי 60 מיליון דולר. עם זאת, לפי הדיווחים פייר פול שציפה לקבל יותר כסף התכוון בכל מקרה לדחות את ההצעה. כעת הוא משחק עבור 14.8 מיליון דולר ויצטרך להוכיח את עצמו.

 

 

 

שחקני ניו יורק ג'איינטס. ה-4 ביולי סכנה שחקני ניו יורק ג'איינטס. ה-4 ביולי סכנה צילום: אי פי אי

 

ב-ESPN ציינו כי לאחר בלבול ראשוני לגבי חומרת הפציעה כעת ברור שהיא לא תפגע בקריירה שלו. בשלב זה, הוא סובל מכמה כוויות ביד ופגיעה אפשרית בעצב באחת  האצבעות. פייר פול אמנם תכנן לדחות את ההצעה, אך זה ככל הנראה ישפיע עליו בטווח הארוך. פייר פול דרש סכומים גבוהים לאחר שראה ששחקנים כמו ג'י.ג'י וואט ונדמוקונג סו קיבלו מעל 100 מיליון דולר בשתי העונות האחרונות. אולם הביצועים של פייר פול לא היו עקביים כמו הביצועים של וואט וסו, וכעת הוא סובל גם מפציעות.

 

ב-Spotrac העריכו לאחרונה כי השווי של פייר פול עומד על 69 מיליון דולר, הרבה מתחת ל-100 מיליון דולר. הוא ייאלץ כעת להוכיח שאינו סובל מפציעות מתמשכות ולהפגין ביצועים ששווים מעל 60 מיליון דולר. אם לא ירשים העונה, הוא עלול להתחרט שסירב להצעה של 60 מיליון דולר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x