סגור

חברת Royal Linen Capital קיבלה זיכיון לשווק את נאוטיקה הום בישראל ובחו"ל

יצרנית מוצרי טקסטיל יוקרתיים לשוק המוסדי בארץ ובחו"ל, בבעלות חברת הנדל"ן הדס קפיטל, קיבלה את הזיכיון. בשלב ראשון ייפתח בישראל אתר אונליין לנאוטיקה הום, אשר יעלה לאוויר בחודשים הקרובים

נאוטיקה הום מגיעה לישראל. ל"כלכליסט" נודע כי Royal Linen Capital, יצרנית מוצרי טקסטיל יוקרתיים לשוק המוסדי בארץ ובחו"ל, בבעלות חברת הנדל"ן הדס קפיטל, קיבלה את הזיכיון לשווק את נאוטיקה הום בישראל וגם בחו"ל.
בשלב ראשון ייפתח בישראל אתר אונליין לנאוטיקה הום, אשר יעלה לאוויר בחודשים הקרובים, והוא ישווק במקביל במשביר לצרכן, שם החל פיילוט ראשוני. בשלב שני מתוכננות להיפתח שלוש חנויות על פני ארבע שנים, כשעיקר הפיתוח והרחבת המותג ייעשה באמצעות מכירה לזכיינים בחו"ל. נאוטיקה הום כוללת מצעים, פיג’מות, כריות, מפות, מגני מזרן, מגבות חוף, כלי אירוח, כלי נוי ואקססוריז. בניגוד למותגי הום אחרים כמו פוקס הום וגולף אנד קו – נאוטיקה לא מוכרת כלי בישול.
1 צפייה בגלריה
נאוטיקה הום
נאוטיקה הום
נאוטיקה הום
(שי פרנקו)
בעולם אין חנויות קונספט של נאוטיקה הום והמותג משווק בארצות הברית בבתי כלבו, ברשתות קמעונאות גדולות, באתר של נאוטיקה, באמזון ועוד. בעלת המותג האמריקאית, Authentic Brands Group, לא פיתחה עד היום את מותג הלבשת הבית כרשת עצמאית, וכעת לראשונה מעניקה זכיינות מחוץ לארצות הברית במטרה לפרוס אותו בעולם.
ההשקעה בפיתוח הקונספט ובהחדרת המותג מוערכת ב־10 מיליון שקל. "היעד שלנו הוא לא ישראל אלא לפרוס את המותג בכל העולם", אמר איתמר מוזס, מנכ”ל רויאל לינן קפיטל.