סגור

דלתא מחממת את התחרות בין מותגי הספורט

חברת האופנה חשפה כי רשת הספורט שהיא מקימה תיקרא Panta rei, והסניף הראשון יושק בסוף מרץ בעזריאלי ת”א, ראש בראש מול Offline by earie, שנמצאת בזיכיון של פוקס

התחרות בגזרת הלבשת הספורט מתחממת על רקע ההשקה המתקרבת של מותג הספורט של דלתא ישראל. היום חשפה החברה כי רשת הספורט שהיא מקימה תיקרא Panta rei , שפירושו ביוונית "הכל בזרימה", והסניף הראשון יושק בסוף חודש מרץ בקניון עזריאלי בתל אביב, זאת בנוסף לאתר אינטרנט. עד סוף 2022 החברה מתכננת לפתוח שש חנויות נוספות בהשקעה כוללת של כ־4 מיליון שקל.


"זיהינו כי קטגוריה זו נמצאת במגמת צמיחה, וקהל הלקוחות שלנו מחפש פריטי לבוש ייעודיים עם טכנולוגיות מתקדמות", אמרה ענת בוגנר, מנכ"לית דלתא מותגים. בחברה רואים בפיתוח קטגוריית בגדי הספורט מנוע צמיחה אורגני לטווח הארוך.
המותג של דלתא יתבסס על טכנולוגיה של דלתא גליל, וייוצר בעזרת החברה־האם, שמייצרת אופנת ספורט למותגים מובילים, ובהם לולו למון, אנדר ארמור, נייקי ואחרים. דלתא ידועה כיצרנית של בגדי ספורט למותגים הבינלאומיים הגדולים, וכעת לראשונה היא נכנסת עם מותג ספורט משלה, לאחר שבמשבר הקורונה תפסה הקטגוריה תאוצה ומכירות בגדי הספורט זינקו.
אופנת הספורט ככלל נמצאת בצמיחה בשנים האחרונות. הראשון שזיהה את הפוטנציאל בישראל הוא הראל ויזל, בעל השליטה בקבוצת פוקס, שמחזיק בזיכיון לרשתות הספורט נייקי ופוט לוקר, ולפני כחודשיים השיק רשת ספורט נוספת של המותג הבינלאומי Offline by earie, מקבוצת אמריקן איגל, שמתמחה בבגדי יוגה ופילאטיס.


1 צפייה בגלריה
ענת בוגנר מנכלית דלתא
ענת בוגנר מנכלית דלתא
ענת בוגנר
(צילום: אוראל כהן)
הרשת החדשה שמשיקה כעת דלתא תתחרה באופליין של פוקס, אבל לא רק בה. מותג הספורט alo yoga, שנכלל באותה קטגוריה, נמכר כיום, בין היתר, באתרי האונליין טרמינל X של קבוצת פוקס, באתר סופר־פארם, פקטורי 54, וכפי שפורסם ב"כלכליסט", קבוצת עזריאלי מנסה לקבל את הזיכיון להפעלת חנויות alo yoga בישראל.
לצד אלה נמכרים בגדי ספורט גם ברשתות ספורט ייעודיות כגון אדידס, נייקי, אנדר ארמור ואחרות, וגם ברשתות אופנה כגון קסטרו או זארה, שהשיקו ליין אופנת ספורט משלהן.
רשתות היוגה והפילאטיס מתווספות לרשתות הספורט הבינלאומיות שפועלות בארץ, שגם בהן נמכרים לצד נעלי הספורט פריטי אופנת ספורט. כפי שנחשף ב”כלכליסט”, גם מותג הספורט הצרפתי Salomon פותח רשת חנויות בישראל. המותג, המתמחה בנעלי ספורט אקסטרים, ישווק ברשת גם בגדי ספורט, והחנות הראשונה שלו נפתחה בנמל ת”א.