סגור

דניאל רחום מונתה לסמנכ"לית השיווק של קבוצת movement

רחום שימשה עד לאחרונה בתפקיד סמנכ"לית השיווק של קבוצת רולטים. קבוצת movement מציעה מגוון פעילויות וטכנולוגיות לקידום אורח חיים בריא

דניאל רחום מונתה לתפקיד סמנכ"לית השיווק של קבוצת movement.
רחום (36), בעלת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, שימשה עד לאחרונה סמנכ"לית השיווק של קבוצת רולטים.
קבוצת movement הינה הקבוצה הגדולה והמובילה בארץ בתחום ה-wellness ומציעה מגוון פעילויות וטכנולוגיות לקידום אורח חיים בריא לרבות פתרונות לקידום אורח חיים בריא של העובדים עבור מעסיקים. עבור מעסיקים שירותי החברה כוללים: תוכניות בריאות לעובד, מנוי אוניברסלי לחדרי כושר (freefit), הקמה והפעלה של חדרי כושר, אפליקציות לעידוד אורח חיים בריא ומגוון פתרונות של רפואה מונעת.
1 צפייה בגלריה
דניאל רחום סמנכ"לית שיווק של קבוצת movement
דניאל רחום סמנכ"לית שיווק של קבוצת movement
דניאל רחום סמנכ"לית השיווק של קבוצת movement
(צילום: אסף לב)
רחום מסרה, "אני רוצה להודות לקבוצת רולטים על תקופה פוריה של גידול וכניסה לתחומים חדשים. אני שמחה ומלאת ציפייה להתחיל את תפקידי כסמנכ"לית השיווק של קבוצת movement. תחום ה-Wellness נמצא בגידול וצמיחה מסיבית, המגמה הגוברת והרצון לחיות את החיים שלנו הכי טוב שאפשר ובצורה המיטבית, מביאה לחיפוש של הכלים האופטימליים שאיתם ניתן לקיים זאת ומצאתי את קבוצת movement כבית עבורי לחבר בין שני העולמות שאני אוהבת – שיווק ו- wellness.
"אחת המשימות הראשונות בתפקידי הינה השקת אפליקציית move. אפליקציית move הינה פלטפורמה ייחודית שמנגישה חווית משתמש מדהימה של כלל עולמות הוולנס לעובדים בארגונים בשיטת ה-"wellness anywhere" וכבר בשלב זה קיבלה את הכינוי "ה-wolt של הוולנס הארגוני"