סגור
צביקה גיור יושב ראש ובעלים ניופאן
צביקה גיור, יושב ראש ובעלים ניופאן (צילום: יולי כהן)

בלעדי
ניופאן רוכשת את אתר הסחר אולסייל לפי שווי של 15 מיליון שקל

אולסייל הוא אחד מאתרי הסחר הראשונים והוותיקים בארץ, ומתמחה במוצרי החשמל; בינואר חשף כלכליסט כי אולסייל מחפשת משקיע אסטרטגי שייכנס כשותף

ניופאן רוכשת את אתר הסחר אולסייל. כך נודע לכלכליסט. העסקה מתבצעת לפי שווי של כ-15 מיליון שקל לאולסייל, ואושרה ביום חמישי האחרון על ידי רשות התחרות.
ניופאן רוכשת את אולסייל באמצעות אתר הסחר לאסט פרייס שבו היא מחזיקה 56% מהמניות לצד קבוצת ידיעות אחרונות שמחזיקה 24% וחברת מלשי בבעלות משותפת של מייסד ומנכ"ל האתר ליאור חמו וצוות המנהלים הבכיר שאוחזים היום ב-20% מהמניות.
כפי שנחשף בכלכליסט בינואר האחרון, אולסייל שבבעלות יאיר שמש חיפשה משקיע אסטרטגי שייכנס כשותף לאתר הסחר הוותיק. שמש אמר באותה העת בשיחה לכלכליסט כי הוא בוחן אפשרות לצמיחה וחיזוק האתר.
לאסט פרייס הוא אתר סחר שהוקם על ידי משפחת חמו בשנת 2002 ומנוהל על ידי המנכ"ל ליאור חמו. הוא החל את דרכו כאתר סחר למוצרי חשמל ואלקטרוניקה ועם השנים התפתח למרקטפלייס שמשווק מוצרים מתחומים נוספים בהם ריהוט לגן, צעצועים, מוצרי ספורט וקיימפינג וכלי עבודה.
אולסייל הוא אחד מאתרי הסחר הראשונים והוותיקים בארץ, שפועל מזה 25 שנה, ומתמחה גם הוא במוצרי החשמל. כמו לאסט פרייס הוא פועל גם בקטגוריות של מוצרים לבית, לגן ולמשרד וכן בתחום הפנאי והספורט.
ניופאן, יבואנית מוצרי חשמל בבעלות צביקה גיור, מחפשת מזה זמן רב אפשרות להרחיב נוכחות בתחום האונליין שבו השחקנית הגדולה בענף החשמל היא מחסני חשמל.