סגור

פוקס תשווק באירופה גם את מותגי אמריקן איגל

פוקס ואמריקן איגל יקימו חברה שתפעל להרחבת מותגי Aerie ו- Offline באירופה. לפוקס יש זיכיון להקמה והפעלת חנויות נייקי ופוטלוקר במדינות אירופה

אחרי נייקי ופוטלוקר, קבוצת פוקס יוצאת לאירופה גם עם מותגי אמריקן איגל. הקבוצה חתמה על הסכם עקרונות עם אמריקן איגל האמריקאית להקמת חברה משותפת, שתפעל להרחבת מותגי ההלבשה Aerie (מותג ההלבשה התחתונה) ו- Offline (מותג בגדי ספורט) ברחבי אירופה. לפוקס יש זיכיון להקמה והפעלת חנויות נייקי ופוטלוקר במדינות אירופה.
כיום לקבוצת אמריקן איגל אין שום פעילות באירופה והיא מפעילה חנויות רק בארה"ב בישראל (באמצעות פוקס) במקסיקו ובמספר מדינות באסיה, ובמקביל משווקת את המותגים שלה באופן מינורי יחסית באתרי סחר זרים. כעת, אמריקן איגל מעוניינת לצאת בפריסה רחבה לפעילות במדינות נוספות ובחרה בפוקס כשותפה להרחבת הפעילות הבינלאומית.
אמריקן איגל תהיה בעלת השליטה בחברה המשותפת עם 51% מהמניות ופוקס תחזיק ב-49%. פוקס תקים ותתפעל את הפעילות של אמריקן איגל באירופה, ובין היתר תקים חנויות ואתרי סחר לשלושת המותגים. כמו כן תהיה אחראית על הקמת המטה והעובדים במדינות שבהן תוקם פעילות של אמריקן איגל.
1 צפייה בגלריה
חנות אמריקן איגל קניון רמת אביב
חנות אמריקן איגל קניון רמת אביב
חנות אמריקן איגל בקניון רמת אביב
(צילום: אוראל כהן)
בשלב ראשון, החברה המשותפת תפעל במספר מדינות במערב ובמזרח אירופה, ולאחר מכן תורחב הפעילות למדינות נוספות. מטרת החברות היא להרחיב את הפעילות המשותפת בטריטוריות נוספות מחוץ לאירופה. הצדדים צפויים להתקשר בהסכמים מחייבים בתוך 90 יום.
פוקס היא זכיינית של מותגי אמריקן איגל בישראל וכבר כיום יש לה חברה משותפת עם החברה האמריקאית להפעלת החנויות בישראל, שפוקס מחזיקה בה 51% ואמריקן איגל 49%. החברה מפעילה בישראל 55 חנויות תחת מותגי אמריקן איגל.