$
חדשות נדל

ריט 1 וס.ע.ן ישקיעו 110 מיליון שקל בחוות שרתים בקמפוס אינפיניטי ברעננה

אי־הוודאות בענף המשרדים מאלצת את חברות הנדל”ן המניב, שהחלו בהקמה של שטחי משרדים ערב משבר הקורונה, להציע לדיירים פוטנציאליים שירותים שלא היו נהוגים עד כה;משרדי אמדוקס צפויים לעזוב את אחד המבנים במתחם, ובמרתפו תיבנה חוות השרתים שתשרת את השוכרים הבאים

שלומית צור 07:4807.09.20

אי־הוודאות בענף המשרדים מאלצת את חברות הנדל”ן המניב, שהחלו בהקמה של שטחי משרדים ערב משבר הקורונה, להציע לדיירים פוטנציאליים שירותים שלא היו נהוגים עד כה. ריט 1 וס.ע.ן זהב יקימו חוות שרתים בהשקעה של 110 מיליון שקל כחלק מפרויקט התעסוקה אינפיניטי ברעננה.

 

הדמיית אינפיניטי ברעננה. יכלול 150 אלף מ”ר משרדים הדמיית אינפיניטי ברעננה. יכלול 150 אלף מ”ר משרדים הדמיה: 3DIVISION

 

משרדי אמדוקס צפויים לעזוב את אחד המבנים במתחם, ובמרתפו תיבנה חוות השרתים שתשרת את השוכרים הבאים. החווה תכלול 1,000 מ"ר, שבהם יהיה מקום ל־400 ארונות. בימים אלה מקימות החברות מגדל בן 30 קומות בפארק ברעננה, ואחרי הקמתו יכלול הקמפוס 150 אלף מ”ר משרדים ו־10,000 מ”ר שטחי מסחר.

 

בשנים האחרונות נכנסות חברות גדולות כמו עזריאלי, בזק ורד בינת לתחום הדאטה סנטרס, עם התרחבות תחום שמירת הידע. חוות השרתים, המשמשות את החברות כנכס מניב, מציעות רמת גיבוי הנחשבת גבוהה יותר מחדרי שרתים שהחברות מחזיקות בתוך משרדיהן.

 

"היתרון של חוות שרתים בקמפוס עסקים הוא שבתקופה הנוכחית חברות רבות משלבות עבודה מהבית ומרחוק, ואין תמיד זמינות לטפל בחדר שרתים בזמן אמת וכך נפגעת עבודת אנשי החברה והסיכון לאבטחת המידע גדל", נמסר מהחברות. "חוות שרתים במיקור חוץ מקלה את העבודה מרחוק, ומקנה למנהלים את הביטחון שלא יאבד זמן עבודה יקר במקרה שהשרתים נופלים".

x