$
חדשות נדל"ן

מזור רובוטיקה שכרה מבנה שלם בפארק קיסריה עבור 13 מיליון שקל ל-5 שנים

החברה המתמחה בפיתוח מכשור רפואי, אשר נרכשה בספטמבר 2018 תמורת 1.6 מיליארד דולר מחברת מדטרוניק - שכרה מהחברה לפיתוח קיסריה את המבנה בשטח כולל של כ-5,200 מ"ר בקמפוס האשל החדש, שנמצא בחלק הדרומי של פארק העסקים

נמרוד בוסו 14:1129.08.19

חברת מזור רובוטיקה המתמחה בפיתוח מכשור רפואי וייצור מערכות טכנולוגיות להנחייה רובוטית בתחום, חתמה היום (ה) עם החברה לפיתוח קיסריה על הסכם להשכרת מבנה שלם בשטח כולל של כ-5,200 מ"ר בקמפוס האשל עבור 13 מיליון שקל. הקמפוס מוקם בחלקו הדרומי של בפארק העסקים קיסריה, אשר בנייתו מסתיימת בימים אלו.

 

 

הסכם השכירות הינו ל-5 שנים עם אופציה להארכה ל-5 שנים נוספות. דמי השכירות למשרדים ולהייטק בפארק העסקים נעים בין 45-50 שקל למטר ברמת מעטפת, כך שעולה כי סך הסכום המשולם לאורך 5 השנים הראשונות ינוע בין 12 ל-14 מיליון שקל.

 

העסקה מתבצעת לאחר שמזור רובוטיקה נרכשה בספטמבר האחרון תמורת 1.6 מיליארד דולר ע"י חברת הטכנולוגיה מדטרוניק, ומשקפת כוונת התרחבות, שכן מדובר בשטחי תעסוקה גדולים יותר מאלו שהחברה שוכרת כיום בפארק העסקים.

 

פארק העסקים קיסריה, קמפוס האשל פארק העסקים קיסריה, קמפוס האשל צילום: ליה להב

 

מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, אמר כי "עסקת מזור היא עסקה אסטרטגית עבורנו גם בקנה המידה הכלכלי שלה וגם במהותה. זו גם המחויבות שלנו לספק להנהלת החברה ועובדיה את רמת השירות הכי גבוהה בישראל וסביבת עבודה ותנאים להמשך הצלחה והתפתחות שנים ארוכות קדימה".

 

לדברי שרון לוויטה, מנכ"ל מזור רובוטיקה: "בחודשים האחרונים, עם התרחבות הפעילות העסקית, צוות החברה גדל באופן משמעותי, ואנו מאמינים כי המבנה החדש בפארק העסקים קיסריה יהפוך לבית נוח, משוכלל וחם בו נוכל להמשיך לפתח ולייצר מכשור רפואי ופתרונות רובוטיים איכותיים ומתקדמים".

 

העסקה לוותה על ידי חברת אינדקס נדל"ן הנציגה הישראלית של חברת שירותי הנדל"ן הבינלאומית SAVILLS באמצעות מנכ"ל החברה אלעד פוקס.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x