$
חדשות נדל"ן

חברת אקרו מכרה 70 דירות ראשונות בפרויקט "גולף" בנאות אפקה

הפרויקט כולל 183 דירות בארבעה בניינים. וצפי ההכנסות שלה ממכירת כל הדירות בפרויקט, שבנייתו תימשך כארבע שנים, מוערך בכ־700 מיליון שקל

דותן לוי 07:5702.07.19

חודש לאחר שהחלה בשלב המכירה המוקדמת, מכרה אקרו נדל"ן, יזמית פרויקט "גולף" בנאות אפקה שבצפון תל אביב, יותר מ־70 דירות בהיקף כולל של כ־300 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט".

 

 

 

החברה נמצאת בבעלות צחי ארבוב, אילן קפון, זיו יעקבי וחברת הפניקס, המחזיקה ב-25% ממנה. צפי ההכנסות שלה ממכירת כל הדירות בפרויקט, שבנייתו תימשך כארבע שנים, מוערך בכ־700 מיליון שקל. בין הדירות שנמכרו שתי דירות פנטהאוז בסכום של כ־11.5 מיליון שקל כל אחת.

 

עוד נודע ל"כלכליסט" כי בין הרוכשים עד כה נמנים בן מוסקל, מנכ"ל משרד הפרסום באומן בר ריבנאי ואשתו מיכל ינאי, רו"ח ג'ק בלנגה, לשעבר סגן נשיא לשכת רואי החשבון והרופא פרופ' יוסי אלקלעי. לדברי גורם בחברה "זה פרויקט הבנייה החדשה הראשון בנאות אפקה מזה 30 שנה ובשל כך רוב רוכשי הדירות בפרויקט הם אנשים שגרים כבר באזור".

 

הדמיית פרויקט "גולף" בנאות אפקה הדמיית פרויקט "גולף" בנאות אפקה הדמיה: סטודיו 84

 

בסך הכל הפרויקט, הנבנה על חורבות מתחם כיתן סנטר, בסמוך למפגש הרחובות פנחס רוזן ואברהם שלונסקי, כולל 183 דירות בשני מגדלים של 17 קומות ועוד שני בניינים של שמונה קומות, לצד שטחי מסחר ומשרדים, בשטח כולל של 20 דונם. עוד כולל המתחם שלוש קומות של חניון תת־קרקעי. את הפרויקט תכננו האדריכל רני זיס, האחראי על אדריכלות החוץ, והאדריכלית אורלי שרם על אדריכלות הפנים והשטחים הציבוריים. לאחרונה נבחרה חברת הבנייה אשטרום לשמש כקבלן המבצע של הפרויקט.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x