$
חדשות נדל

אלקטרה מגורים: "מכרנו 200 דירות באור עקיבא בתוך חודש"

הדירות נמכרו במסגרת בפרויקט "אלקטרה באור ים", אותו בונה החברה בשכונת אור ים באור עקיבא: 328 דירות סה"כ, במחיר ממוצע של 1.5 מיליון שקל לדירה. השכונה נבנית על קרקעות של קרן רוטשילד

נמרוד בוסו 10:4910.01.19

חברת אלקטרה מגורים הודיעה הבוקר (ה') כי מכרה תוך חודש בלבד 200 דירות ראשונות בפרויקט "אלקטרה באור ים", אותו היא בונה בשכונת אור ים באור עקיבא, במחיר ממוצע של 1.5 מיליון שקל לדירה. זאת, מתוך 328 דירות אותן היא בונה במקום.

  

 

פרויקט אלקטרה מגורים בשכונת אור ים (הדמיה) פרויקט אלקטרה מגורים בשכונת אור ים (הדמיה) הדמיה: 3ddesign

 

 

שכונת "אור ים" נבנית על קרקעות של קרן רוטשילד, המצויה בבעלות משותפת של מדינת ישראל ומשפחת רוטשילד, וקידומה נעשה על ידי החברה לפיתוח קיסריה (החפ"ק), המשמשת כזרוע הנדל"ן של הקרן. בשנים האחרונות החלה החפ"ק לשווק את קרקעות השכונה ליזמים, ולאחרונה אף פורסמו במקום מכרזי "מחיר למשתכן". בסך הכל צפויה השכונה למנות כ-3,500 דירות.

 

 

פרויקט אלקטרה מגורים בשכונת אור ים (הדמיה) פרויקט אלקטרה מגורים בשכונת אור ים (הדמיה) הדמיה: 3ddesign

 

 

אלקטרה מגורים היא זרוע היזמות בענף הנדל"ן למגורים של קבוצת אלקטרה הוותיקה. בפרויקט באור עקיבא בונה החברה דירות 3, 4 ו-5 חדרים, במחירים של 1.28 מיליון שקל ומעלה. לדברי מנכ"ל אלקטרה מגורים ירון שורק, "הרוכשים בשכונה מגיעים בעיקר מקיסריה הסמוכה, בנימינה, פרדס חנה וזיכרון יעקב, אך גם מאיזור השרון ומהמרכז".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x