$
חדשות נדל"ן

אושרה התוכנית לתוספת בנייה של 100 אלף מ"ר על מחלף לה גוארדיה

הועדה המקומית של ת"א אישרה את התוכנית, המייעדת את המתחם ל-3 מגדלים בני 40 קומות בעירוב שימושים של משרדים, מגורים, מסחר, מלונאות ואולמות קונגרסים. כ-5,000 מ"ר מכלל הפרויקט ימסרו לעיריית ת"א וישמשו כשטחים ציבוריים

דותן לוי 12:4806.12.18

הוועדה המקומית בתל אביב אישרה את התב"ע לתוספת בנייה של 100 אלף מ"ר בפרויקט המגדלים של חברת ויתניה, בצומת החרש ומחלף לה גארדיה, בכניסה הדרומית לעיר מנתיבי איילון. אישור תוספת הזכויות מתווסף ל-50 אלף המ"ר שבנייתם מסתיימת בימים אלה במקום.

 

 

 

הדמייה: מגדלי ויתניה תל אביב הדמייה: מגדלי ויתניה תל אביב הדמיה: סטודיו 84 תכנון: ישר אדריכלים

 

 

האישור נותן תוקף לאחד מהפרויקטים הגדולים בעיר, המשלבים בתוכם עירוב שימושים. בסך הכל מדובר בשלושה מגדלים בני כ-40 קומות, הכוללים כ-110 אלף מ"ר משרדים, 10 אלף מ"ר שטחי מסחר, 15 אלף מ"ר מלונות ואולמות קונגרסים ו-15 אלף מ"ר למגורים (כ-130 יחידות דיור). כמו כן, ייבנו 5,000 מ"ר שטחים ציבוריים שיימסרו לעיריית תל אביב.

 

בשלב א' של הפרויקט כבר הושלמה בנייתן של אולמות התצוגה של BMW ומאזדה פורד. מבנה המשרדים הראשון, בשטח של כ-40 אלף מ"ר, נבנה בימים אלה ויאוכלס לקראת תחילת 2020. לאור אישור התב"ע, המשך בניית הבניין השלישי צפוי בתוך שנה.

 

לדברי עופר זיו, מנכ"ל ויתניה, "פרויקט מגדלי ויתניה ת"א מהווה את שער הכניסה הדרומי לעיר, והוא העוגן המרכזי למע"ר הדרומי שלה שנבנה בימים אלה. תמהיל הזכויות בפרויקט מאפשר עירוב שימושים וחיים שוקקים במקום, בכל שעות היום והלילה. השילוב של מבני משרדים בסמיכות למגורים, בית מלון ומסחר, מבטיח את הצלחת המקום כפעיל לאורך כל שעות היממה, ומהווה מהפך של ממש באזור".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x