חדשות נדל"ן

אמות צופה שתכניס 20 מיליון שקל בשנה מהשכרת מרלו"ג לשופרסל

המרכז הלוגיסטי יוקם במודיעין במודל של שותפות בין החברות ובעלות של כ-330 מיליון שקל, וישמש את שופרסל לפעילות הרכישות באינטרנט

דותן לוי 17:3606.06.18

אמות השקעות מקבוצת אלוני חץ תקים עבור שופרסל מרכז לוגיסטי באזור התעשייה של מודיעין. המרכז יוקם בהשקעה משותפת של שתי החברות בעלות של כ-330 מיליון שקל.

 

אמות התקשרה בהסכם עם שופרסל במסגרתו רוכשת שופרסל מאמות 25% מזכויות החכירה של אמות בקרקע בשטח של 34 דונם באזור התעשייה במודיעין. על השטח יבנו שתי החברות במשותף - אמות (75%) ושופרסל (25%) - מרכז לוגיסטי בשטח בנוי של כ-34 דונם ומשרדים בהיקף של כ-6,000 מ"ר.

הדמיה של המרלו"ג הדמיה של המרלו"ג אדריכלות ועיצוב: גל מרום אדריכלים

 

 

המרכז הלוגיסטי יושכר לשופרסל לתקופה של 15 שנים עם אופציה להארכת התקופה. שופרסל תקים במרכז הלוגיסטי מערכות אוטומציה משוכללות שיהפכו אותו למרכז אוטומטי ראשי לפעילות ה-on line של שופרסל.

 

היקף ההשקעה הצפוי לשותפות בבניית הפרויקט נאמד כאמור ב-330 מיליון שקל, כאשר חלקה של אמות בהשקעה נאמד ב-250 מיליון שקל וההכנסה הצפויה לאמות מחלקה בפרויקט מוערכת על ידה ב-20 מיליון שקל לשנה. המועד המשוער לסיום הבנייה ומסירת המרכז הלוגיסטי לידי שופרסל הינו במחצית שנת 2020.

מה דעתך על מניית שופרסל:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

הפרויקט החדש מוקם בצמוד למרכז הלוגיסטי שרכשה אמות לאחרונה באזור התעשייה במודיעין בשטח של כ-36 אלף מ"ר, שמרבית שטחיו מושכרים גם הם לשופרסל בשכירות לטווח ארוך. עם גמר בניית הפרויקט החדש, יהיו בבעלותה של אמות מרכזים לוגיסטיים במודיעין בשטח כולל העולה על 100 אלף מ"ר.

 

אבי מוסלר, מנכ"ל אמות השקעות: "פעילותנו המשותפת תניב מרלו"ג יוצא דופן, אשר יעמוד בחוד החנית הטכנולוגית של המרכזים הלוגיסטיים. עסקה זו מהווה נדבך משמעותי ביישום האסטרטגיה של אמות להרחבת פעילותה בתחום מרכזי הלוגיסטיקה".

 

את אמות השקעות ייצגו בעסקה עוה"ד שי עדולם וורד צרור ג'רסי ממשרד עורכי הדין פישר בכר חן ושות'. את שופרסל ייצגו עוה"ד ורד גיטרמן וענבל פרצ'יק ממשרד גולדפרב זליגמן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x