$
חדשות נדל"ן

אושירה של סמי קצב תקים מתחם משרדים בכפר סבא בעלות של חצי מיליארד שקל

המתחם יקרא O-Tech ויכלול שלושה בניינים בני שש קומות כל אחד ושתי קומות חניה בסמוך למתחם אושילנד. על פי הערכות בניית הפרויקט תיארך 3.5 שנים

דותן לוי 14:0818.02.18

חברת אושירה, זרוע הנדל"ן של קבוצת SK GROUP שבבעלות איש העסקים סמי קצב, תקים מתחם משרדים בעיר כפר-סבא המיועד לחברות הייטק וביוטק בשטח כולל של 52 אלף מ"ר ובעלות מוערכת של 500 מיליון שקל.

 

המתחם יקרא O-Tech ויכלול שלושה בניינים בני שש קומות כל אחד ושתי קומות חניה. הפרויקט ממוקם ברחוב עתיר ידע בכפר סבא בצמוד למתחם אושילנד. בנייני המשרדים יבנו מעל קומת מסחר קיימת ובימים אלו החלו בבניית הבניין הצפוני של הפרויקט בשטח של 21 אלף מ"ר שצפוי להגיע לשלב האכלוס ביולי 2019. הקבלן המבצע של הפרויקט הוא חברת "אופק שלי", ועל פי הערכות, בניית כל הפרויקט תארך כ-3.5 שנים.

 

הדמיית הפרויקט בכפר סבא. 52 מ"ר הדמיית הפרויקט בכפר סבא. 52 מ"ר הדמיה: אורית וילנברג גלעדי וקרן ידווב אדריכלים

 

 

קצב רכש את הקרקע בשנת 2013 מידי איש העסקים החרדי נתן ציבין ובתמורה ל-100 מיליון שקל. לפי החברה העיכוב בהתחלת הבנייה נבע מחילוקי דעות עם רמ"י. הפרויקט יכלול גם פארק בשטח של כ-5,000 מ"ר, וכאמור הוא סמוך לקומפלקס "אושילנד" שהינו מתחם קניות, תרבות ובילוי הכולל גם אולמות קולנוע. שני המתחמים ממוקמים בכניסה המזרחית לעיר כפר-סבא עם גישה ישירה לכביש 531 המחבר בין כביש 6 להרצליה וגישה לכביש 40 המחבר בין כביש 5 לכפר-סבא.

 

עיקר פעילותו של סמי קצב, הבעלים של אושירה היא בתחום הנשק. קצב הוא הבעלים של מספר חברות ובהן. IWI הנחשבת לאחת מחברות הנשק הקל הגדולות בעולם. חברות נוספות שבבעלותו הן מפרולייט, שמייצרת ומשווקת כוונות ומערכות אופטיות ואלקטרו־אופטיות, הוא שותף בפאלס־אינטקו, העוסקת בפיתוח ושיווק של מד טווח לייזר וציוד ראיית לילה והבעלים של יוניסקופ מערכות אופטיות, שמייצרת ומשווקת פריסקופים אופטיים לטנקים ונגמ"שים.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x