שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

הרוכש הממוצע בתוכנית מחיר למשתכן בראש העין: בן 31 מהמרכז

כך עולה מנתוני אלדר שיווק בפרויקט פסגת אפק של דניה סיבוס וע.לוזון, בו זכו 455 נרשמים. מחיר דירת ארבעה חדרים ממוצעת בפרויקט עומד על 1.15 מיליון שקל

ענת דניאלי 08:1513.07.17

הון עצמי של 20% ממחיר הדירה, גיל 31 ומגורים באזור המרכז - זה הפרופיל של רוכשי הדירות במחיר למשתכן בראש העין, כך נודע ל"כלכליסט" מנתוני אלדר שיווק בפרויקט פסגת אפק של דניה סיבוס וע.לוזון, בו זכו 455 נרשמים.

 

ההון העצמי הממוצע של הזוכים בהגרלה גבוה מההון העצמי הנדרש במחיר למשתכן, שעומד על 10% ממחיר הדירה, ומתחת להון עצמי הנדרש בשוק החופשי, שעומד על 25% ומעלה. עוד עולה מהנתונים כי 46% מהרוכשים הגיעו מאזור המרכז, 5% מהדרום ו־3.5% מאזור הצפון.

 

ראש העין (ארכיון) ראש העין (ארכיון) צילום: עמית שעל

 

 

מחיר דירת ארבעה חדרים ממוצעת בפרויקט עומד על 1.15 מיליון שקל. הפרויקט שווק כבר במלואו, וגורמים במטה הדיור סיפרו שכמעט כל מי שזכה לקח דירה בפרויקט ביום הראשון למכירות.

 

רוני כהן, מנכ"ל אלדר שיווק: "הנתונים מוכיחים כי מדובר בזוגות צעירים שללא מחיר למשתכן היו מתקשים למצוא את ההון העצמי לרכישת דירה חדשה".

 

ההרשמה להגרלה הגדולה במחיר למשתכן, שבה מוגרלות 14.7 אלף דירות ב־24 יישובים, ננעלה ב־9 ביולי. בראש העין נרשמו 7,682 זכאים שאינם מקרב בני המקום, ומספר הדירות המוגרלות לזכאים אלה הוא 1,351. הסיכויים לזכות בדירה בעיר עומד על 17.6%. התוצאות יפורסמו ב־14 באוגוסט.

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x