$
חדשות נדל"ן

רמי שריקי וצורי סעדה רכשו בניין לשימור בת"א ב־16 מיליון שקל

מדובר בבניין של שתי קומות עם חמש דירות והיזמים מתכוונים כשתי קומות וחצי. מחיר דירת 45 מ"ר יתחיל ב-2.55 מיליון שקל

דותן לוי 08:3930.03.17

חברת יפו־תל אביב, בבעלות היזמים רמי שריקי וצורי סעדה, רכשו בניין לשימור ברחוב מונטפיורי 19 בתל אביב, כך נודע ל"כלכליסט". מדובר בבניין המיועד לשימור קל וכולל כיום מבנה של שתי קומות עם חמש דירות. ב־2010 קנתה החברה את הזכויות על הגג בכ־5 מיליון שקל, וב־2016 רכשה החברה את הבניין תחתיו, תמורת כ־11.4 מיליון שקל נוספים.

הבניין כיום הבניין כיום צילום: עדי כיטוב
הדמיית הפרויקט אחרי השימור והתוספות הדמיית הפרויקט אחרי השימור והתוספות הדמיה: טוטם הדמיות

 

בכוונת היזמים סעדה ושריקי (המשמש במקביל כיו"ר ומנכ"ל משותף בחברת מישורים) לשמר את חזיתות הבניין הקיים ולהוסיף כשתי קומות וחצי (דירת גג) בהתאם לתב"ע במקום, כך שהבניין יכלול בסופו של דבר כ־13 דירות וכן חניון תת־קרקעי. בנוסף הבניין יכלול אלמנטים עיצוביים מקוריים גם בדירות עצמן, עם תקרות גבוהות וריצוף מתאים. אדריכל הפרויקט הוא אמיר פלג המתמחה בשימור.

 

בבניין יהיו דירות של שניים ושלושה חדרים, דופלקס גן ופנטהאוז ולרוכשי הדירות תהיה אפשרות לחבר ביניהן. הפרויקט כבר קיבל היתר ובימים אלו החלה החברה לשווק את הפרויקט, כאשר דירת 45 מ"ר תעמוד על מחיר התחלתי של 2.55 מיליון שקל, המשקפים מחיר של כ־57 אלף שקל למ"ר, ללא חניה.

 

לדברי שריקי, החברה מתמחה בייזום, תכנון ובנייה של בנייני בוטיק בעיר ת"א ונהנית מאיתנות פיננסית ובעלת נגישות למקורות הון בהיקפים משמעותיים המאפשרים לה גמישות עסקית. "הפרויקט מייצג את הפעילות שלנו במסגרתה אנו מאתרים בניינים ישנים במקומות המרכזיים וההיסטוריים בתל אביב –יפו, והופכים אותם לפנינות נדל"ן המספקות חוויית מגורים מודרנית ונוחה, וזאת תוך שימור הייחוד והצביון ההיסטורי והאדריכלי שלהם. בשנים האחרונות טרנד השימור צבר תאוצה, וניתן לראות אף הקמה של מסעדות ומלונות מפוארים בתוך בניינים לשימור".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x