שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

אאורה זכתה במכרז להקמת פרויקט פינוי בינוי באור יהודה בהיקף 201 מיליון שקל

הפרויקט יכלול 176 יח"ד ב-4 בניינים; לחברה פרויקטים נוספים בבקעת אונו הכוללים כ-1,800 יח"ד מתוכם 450 דירות כבר אוכלסו

דותן לוי 16:0308.10.15

חברת אאורה נבחרה על ידי בעלי הזכויות במתחם הרחובות העצמאות, חיים יוסף, דוד אלעזר והשלהבת באור-יהודה, להקים פרויקט התחדשות עירונית אשר יכלול 176 יח"ד. היקף הפרויקט, מוערך בכ-201 מיליון שקל ומשקף רווח צפוי של 16%.

 

הפרויקט, יתבצע במתכונת פינוי בינוי, על סמך תב"ע (תוכנית בנין עיר) קיימת, המאפשרת הוצאת היתרי בניה בטווח זמן מיידי. במסגרת הפרויקט יהרסו 30 יח"ד וחנות, ובמקומן יבנה מתחם חדש שיכלול 176 יח"ד בארבעה מבנים, בגובה 14-15 קומות. יחס הבניה הינו 1:5.8, כלומר 5.8 דירות חדשות יבנו על כל דירה שנהרסה. כמו כן המתחם יכלול חניה תת קרקעית ושטחים פתוחים אשר יצרו פארק פנימי. בעלי הדירות הקיימים יקבלו תוספת של 30% לשטח דירתם הקיימת, וכן מרפסת שמש. וכל אחד מהדיירים יקבל חניה תת קרקעית.

 

 צילום: זהר שחר

 

באאורה מעריכים כי הקמת הפרויקט תחל במהלך השנה הקרובה, לאחר קבלת היתרי הבניה. לאאורה מספר פרויקטים לפינוי בינוי באזור, פרויקט הדגל של החברה בתחום ההתחדשות העירונית ממוקם ביהוד הסמוכה, ובו אוכלסו עד כה כ-450 דירות במתחם שיכלול בסופו של דבר 900 דירות חדשות. בנוסף מקדמת החברה שני פרויקטים נוספים של התחדשות עירונית בקריית אונו, הנמצאים בהליכים מתקדמים ובמסגרתם יבנו עוד כ-900 דירות נוספות.

 

יעקב אטרקצ'י, בעלים ומנכ"ל אאורה, אמר כי "החברה פועלת מזה שנים באזור בקעת אונו, אשר אור יהודה מהווה חלק אינטגרלי ממנו ואנו מאמינים בכדאיות הכלכלית באזור זה. אני מאמין שהתחדשות עירונית היא אחד הפתרונות הטובים ביותר למצוקת הדיור בישראל באופן שגם נותן מענה לביקוש וגם מעלה את סטנדרט הבניה המקובל".

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x