שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

בלעדי לכלכליסט

אאורה רכשה קרקע בחדרה ב־22 מיליון שקל

הקרקע נרכשה מבעלים פרטיים ומיועדת להקמת 76 דירות. הרווח הצפוי מהעסקה עומד על 15 מיליון שקל

דותן לוי 08:4307.10.15

חברת אאורה בשליטת יעקב אטרקצ'י רכשה קרקע בשטח כולל של כ־4.5 דונם בשכונת הפארק בחדרה, בתמורה ל־22 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". הקרקע נרכשה מבעלות פרטית של משפחה שבעבר החזיקה במקום פרדס, ואפשר להגיש לה בקשה מיידית להיתרי בנייה.

 

בהתאם לתוכניות המאושרות אפשר לבנות על הקרקע שני בניינים של 10 קומות הכוללים בסך הכל 76 יחידות דיור. המחיר משקף עלות קרקע של כ־290 אלף שקל לדירה וכולל כמחצית מעלויות הפיתוח. בחברה מעריכים כי הרווח היזמי מהפרויקט יעמוד על כ־20%. היות שהקרקע זמינה לבנייה, החברה צופה כי שיווק הפרויקט יחל בתוך שלושה חודשים, ועבודות הביצוע בפרויקט יחלו בתוך כחצי שנה מהיום ויסתיימו בתוך כשנתיים וחצי.

 

עלויות הקמת הפרויקט מוערכות בכ־75 מיליון שקל, ההכנסות הצפויות בכ־90 מיליון שקל והרווח בכ־15 מיליון שקל. מדובר בפרויקט ראשון של אאורה בחדרה, אך לחברה פעילות בנייה ניכרת ביישובים הסמוכים פרדס חנה ואור עקיבא, שבהם מקימה החברה כ־450 דירות בשני פרויקטים.

 

בחברת אאורה אישרו את הפרטים. אטרקצ'י אמר בשיחה עם "כלכליסט" כי "אני רואה באזור הזדמנות לזוגות צעירים ולמשפחות לרכוש דירות במחירים הגיוניים. אזורים אלה הופכים מבוקשים ביותר, ואנו ממשיכים לבחון הזדמנויות חדשות לצורך הרחבה נוספת של פעילותנו באזור". עוד אמר אטרקצ'י כי הוא אינו רואה שיעור חריג של משקיעים בשכונת הפארק בחדרה, וכי השכונה חיה, אך בשלב זה אין בה הרבה דירות למכירה ולהשכרה.

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x