$
חדשות נדל

עדי קייזמן מוכר את קולנוע דקל בשכונת בבלי בת"א ב-61 מיליון שקל

איש העסקים שרכש את מתחם הקולנוע בשנת 2007 ב-28 מיליון שקל מחברת א.ד מטלון מוכר אותו כעת לחברת URBAN שבבעלות יאיר סגל המתמחה בארגון קבוצת רכישה

יעל דראל 18:4415.04.15
איש העסקים עדי קייזמן, אשר רכש את מתחם קולנוע דקל בשכונת בבלי בתל אביב בשנת 2007 בסכום של כ-6.8 מיליון דולר (כ-28 מיליון שקל) מחברת א.ד מטלון - מוכר את המתחם לחברת URBAN בבעלות יאיר סגל, המתמחה בארגון קבוצות רכישה, תמורת 61 מיליון שקל.

מתחם קולנוע דקל בשכונת בבלי, אשר הוקם בתחילת שנות ה-70', עומד מוזנח ונטוש למעלה מ-15 שנה. בקומת המסחר שבמפלס הרחוב פועלים היום מספר עסקים ותיקים, בהם חנויות ובתי קפה.

 

עדי קייזמן. התוכנית המקורית למתחם בבבלי הייתה לבניית 100 דירות יוקרה המיועדות לבני גיל הזהב עדי קייזמן. התוכנית המקורית למתחם בבבלי הייתה לבניית 100 דירות יוקרה המיועדות לבני גיל הזהב צילום: דרור כץ

 

העסקה הנוכחית יוצאת לדרך לאחר שלפני כשנה ירדה לטמיון עסקת קומבינציה שתוכננה בין חברת מנרב לקייזמן והיזם רן אפרת. העסקה בין הצדדים, אשר נחתמה בשנת 2011, כללה תנאי שאליו התחייבו קייזמן ואפרת להחתמת בעלי העסקים בחלקו המסחרי של המתחם על הסכמה לפרויקט – אך תנאי זה לא קוים והעסקה עם מנרב לא יצאה לבסוף אל הפועל.

 

התוכנית המקורית למתחם בבבלי הייתה לבניית 100 דירות יוקרה המיועדות לבני גיל הזהב, בשטח של כ-5,700 מ"ר וכן שטחי מסחר וחניון תת קרקעי.

 

בשיחה עם "כלכליסט" אישרו מקורבים לקייזמן את פרטי העסקה וציינו כי העסקה נחתמה כבר לפני כשלושה חודשים, וכי לאחר השלמתה לא נותרה לקייזמן כל פעילות נדל"נית בישראל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x