חדשות נדל"ן

גינדי החזקות מציגה: דירת 3 חדרים ב-660 אלף שקל - לרכישה באינטרנט

החברה תשיק מיזם אינטרנט שיאפשר לקבל מידע על מחירי הדירות בפרויקטי המגורים החדשים - לשלם את המקדמה בתעריף נמוך יותר

דותן לוי 16:5605.01.15

גינדי החזקות, בבעלות האחים ליטל, אבי, גיא, רועי ומנחם גינדי, תשיק בשבועות הקרובים פלטפורמה למכירת דירות באינטרנט, שתאפשר ללקוחותיה לקבל מידע על מחירי ומפרט הדירות בפרויקטי המגורים החדשים של החברה, וכן לשלם את המקדמה בתעריף נמוך בהשוואה לתעריפים שייקבעו במשרדי המכירות של החברה.   

השקת הפלטפורמה האינטרנטית שפותחה על ידי "ידיעות טכנולוגיות" הינה חלק ממהלך שיווקי של החברה, שבמסגרתו יוצא לדרך שיווק פרויקט המגורים בכרמי גת - פרויקט הכולל 26 בניינים ו-1,118 יחידות דיור, בהשקעה מוערכת של כ-1.2 מיליארד שקל. פרויקט זה הממוקם בחלק הצפוני של כרמי גת, יוצא לדרך כחלק מהסכמי הגג שנחתמו לפני כשנה בין משרד האוצר, משרד הבינוי, רשות מקרקעי ישראל ועיריית קריית גת - במסגרתם זכתה גינדי בשלושה מתחמים.

  

מנחם, אבי, ליטל, גיא ורועי גינדי מנחם, אבי, ליטל, גיא ורועי גינדי צילום: אלי דסה

 

בחברה ציינו כי בשלב ההשקה, הדירות בפרויקט כרמי ישווקו במחירים הנמוכים בכ-20% מהמחירים הממוצעים באזור. כך למשל, על פי פרסומי החברה, דירת 3 חדרים בשטח של כ-75 מ"ר תוצע במחיר של החל מ-660 אלף שקל בלבד ודירת 4 חדרים בשטח של כ-100 מ"ר תוצע במחיר של החל מ-820 אלף שקל.

 

שלומי אברהם, מנהל העסקים הראשי של גינדי החזקות התייחס לפרויקט ואמר כי "כרמי גת היא בשורה לזוגות הצעירים שכעת יוכלו לרכוש דירה חדשה וליהנות מאיכות חיים במרחק של 35 דקות מתל אביב בהרבה פחות ממיליון שקל".

 

צחי לוי, סמנכ"ל השיווק של גינדי החזקות אמר כי "הציבור ירד מהגדר ואנחנו מזהים ביקושים גדולים לפרויקט שכבר נתפס כ"מודיעין החדשה"'.

  

פרויקט "כרמי גת", הוגדר על ידי החברה כתוכנית האסטרטגית לשנת 2015, במהלכה צפויה גינדי החזקות להשקיע כ-2.5 מיליארד שקל ברכישת קרקעות לטובת הקמתן של כ-1,600 יחידות דיור. בין הפרויקטים החדשים יכללו בין השאר 150 יחידות דיור במצליח, 320 יחידות דיור בכפר יונה, ו- 50 יחידות דיור בשכונת ל' החדשה בתל אביב.

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x