$
חדשות נדל

קבוצת יקותיאל ומנכ"ל אזורים לשעבר יקימו מרכז עסקים בהוד השרון ב-150 מיליון שקל

המרכז ימוקם באזור התעשיה נווה נאמן; הקבוצה תאפשר רכישה של משרדים, בהם משרדים קטנים, לבעלי מקצועות חופשיים, לצד תעשיות הייטק ומסחר

דותן לוי 11:0129.09.14

קבוצת AMY בבעלות אמיר יקותיאל ומעוז יקותיאל תקים מרכז עסקים ומסחר באזור התעשייה של נווה נאמן בהוד השרון בשותפות עם קבוצת אללוף אחזקות והחברה הכלכלית לפיתוח ישראל, בבעלותו של אופיר גרינברג, מנכ"ל אזורים לשעבר. היקף ההשקעה במתחם יעמוד על 150 מיליון שקל כאשר חלקם של גרינברג ואלאלוף עומד על 30% והיתר של קבוצת יקותיאל.

 

המרכז אשר יקרא א.מ.י ביזנס סנטר, תוכנן על ידי האדריכל טיטו ויכלול 10 אלף מ"ר של שטחי משרדים ו-5,000 מ"ר שטחי מסחר. שטחי המסחר והמשרדים יועמדו למכירה ועד כה נמכרו כ-40% מהשטחים.

 

הדמיית מרכז העסקים בהוד השרון הדמיית מרכז העסקים בהוד השרון הדמיה: טיטו אדריכלים

 

המודל שעל פיו מתוכנן המרכז הוא מכירת משרדים לתושבי השרון, כך שיוכלו להעביר את מוקד עבודתם מהרצליה פיתוח ומרכזי תעסוקה נוספים בתל אביב להוד השרון. בניגוד לפרויקטים אחרים בהם מושכרים המשרדים בקבוצה, החליטו לאפשר רכישה של משרדים כולל משרדים קטנים החל משטח של 70 מ"ר וכן לעצב ולתכנן את המשרד בהתאמה אישית. מועד אכלוס המתחם מתוכנן לחודש מאי 2016.

 

אמיר יקותיאל, היזם הראשי בפרויקט, אמר כי "מדובר בשינוי תפיסתי בצורה בה אנחנו רואים עסקים בישראל וזהו המשכו של תהליך הפיכתה של הוד השרון למרכז לא רק למגורים אלא גם לעסקים, תעשייה עתירת ידע ובעלי מקצועות חופשיים. מדובר במרכז הגדול מסוגו באזור השרון. המיוחד בפרויקט שלא מדובר עוד במשרדים להשכרה או קנייה באמצעות קבוצות רכישה אלא לראשונה, בכפיפה אחת, משרדים למכירה לבעלי מקצועות חופשיים ולתעשיות עתירות ידע ביחד עם שטחי מסחר גדולים ומרכז בידורי שיכלול בתי קפה ומסעדות".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x