$
חדשות נדל"ן

כונס נכסים העמיד למכירה 44 מגרשים למגורים בישוב שריגים לאון

המחיר ההתחלתי של כלל המגרשים, ששטחם 14 דונם, הוא 25 מיליון שקל והם יוצעו למכירה במקשה אחת - ליזמים או לקבוצות רכישה. ניתן לבנות עליהם 44 יחידות דיור

דותן לוי 18:1711.02.13
זכויות חכירה ב-44 מגרשים המיועדים למגורים בישוב הקהילתי שריגים ליאון שבעמק האלה (מועצה אזורית מטה יהודה), מוצעים בימים אלה למכירה על ידי כונס הנכסים של חברת "שריגים לאון בע"מ", במחיר מינימום של כ-25 מליון שקל. על המגרשים ניתן לבנות 44 יחידות דיור ובסך הכל מדובר בשטח של
כ-14 דונם. שטח כל מגרש בודד הוא כ-300-350 מ"ר.

 

מכירת המגרשים תתבצע במסגרת הליך כינוס הנכסים של חברת שריגים לאון אשר נקלעה לקשיים תזרימיים במהלך השנה החולפת. בחודש אוקטובר האחרון, מיד לאחר מינויו לכונס הנכסים, אישר עו"ד עומר גדיש ממשרד כהן, וילצי'ק וקמחי את עסקת רכישת זכויות החכירה במגרשים מחברה זרה שהחזיקה בהן, כשבמקביל נחתם הסכם חכירה חדש מול מינהל מקרקעי ישראל. השלמת עסקת רכישת המגרשים במסגרת הליך הכינוס התאפשרה, לאחר שהוזרמו כ-14 מיליון שקל אל קופת הכינוס על ידי חברת "מניף שירותים פיננסיים בע"מ", הנושה המובטחת של חברת שריגים לאון.

 

לאחר השלמת רכישת הזכויות במגרשים על ידי כונס הנכסים גדיש, נעתר בית המשפט לבקשתו של הכונס למכור את כל 44 המגרשים יחד, כמקשה אחת, כלומר ליזמים או לקבוצת רכישה.

 

המועד האחרון אשר נקבע על מנת להגיש הצעות לרכישת המגרשים הוא ה-21 במרץ 2013. לאחר מכן יערוך כונס הנכסים התמחרות, שבסופה תתקבל ההצעה המיטבית, אשר זכייתה כפופה לאישור בית המשפט המחוזי בת"א.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x