$
נדל"ן

שווה להיות חבר של קבע: עוד מבצע דירות למועדון חבר בפרויקט גדול בחדרה

חברי המועדון של כוחות הביטחון יוכלו לרכוש דירות בהנחה בשכונת "חלומות פארק חדרה" שתבנה שיכון ובינוי. מחיר דירת 4 חדרים יעמוד על 890 אלף שקל

שי פאוזנר 12:1624.10.11

מועדון חבר של אנשי כוחות הבטחון נהפך שוב לרוכש בולט בפרויקט מגורים. הפעם מדובר בפרויקט החדש של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בחדרה, שהחברה עתידה להקים בה את שכונת 'חלומות פארק חדרה' במתחם שכונת הפארק העתידי של העיר.

 

שכונת פארק חדרה היא שכונה חדשה סמוך לשכונת ניסן
היוקרתית בעיר, ועתידה לכלול כ-2,000 דירות - מתוכן 1,000 דירות ע"י שיכון ובינוי נדל"ן בפרויקט 'חלומות פארק חדרה'. השכונה תשתרע בין שכונת ניסן לשכונת בית אליעזר, מדרום לרחוב חטיבת הנחל. במרכז השכונה יוקם פארק ענק, והיא תאופיין בבנייה נמוכה בשילוב עם בנייני רבי קומות ובפארק עירוני גדול בטבורה בהיקף של כ-90 דונם.

 

שלומי אברהם, מנכ"ל "חבר", מסר כי "זו החלטה אסטרטגית של הארגון לבחור בפרויקט נדל"ן בחדרה מתוך כוונה לחזק אזורים שאינם בגוש דן".

 

בשיכון ובינוי מעריכים כי משנת 2006 ועד ל-2011, חלה עליה של 108% במחירי הנדל"ן בחדרה. המחירים שבהם יימכרו הדירות בשלב הראשון במבצע של חבר יהיו 890 אלף שקל ל-4 חדרים, 1.05 מיליון שקל לחמישה חדרים ו-1.09 מיליון שקל לדירות גן של ארבעה חדרים. החברה מכוונת בעיקר למשפחות צעירות מאחר ובשכונה מתוכננות 4 גני ילדים, 2 בתי ספר יסודיים ובעוד מספר שנים מתוכנן לקום בשכונה גם בית ספר תיכון מקיף.

 

לשיכון ובינוי נדל"ן גם זכויות לבניית מרכז מסחרי בשכונה בשטח של 8,000 מ"ר.

 

תמיר דגן, מנכ"ל שיכון ובינוי נדל"ן, "הבחירה בארגון עמיתי 'חבר' לשיווק הבניינים הראשונים בפרויקט היא פרי חשיבה משותפת, מאחר שקהל היעד הוא זוגות צעירים ומשפחות צעירות שמחפשות איכות חיים בפריפריה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x